• Pływanie

Pływacy: 10 razy podium.

autor: DW data dodania: 13.06.2013

W dniach 07. – 08.06.2013 na pływalni 50 metrowej odbyły się Wiosenne Mistrzostwa MKP „Bobry” Dębica. W zawodach wzięły udział 34 kluby z całego kraju również kluby pływackie ze Słowacji. MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna reprezentowało pięciu zawodników, z czego czterech stawało na podium aż 10 razy.

Nasi zawodnicy zdobyli 2 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe medale.

Maja Rak zdobyła złoty medal na 200m stylem grzbietowym, oraz 3 srebrne medale na dystansie 50 i 100m stylem grzbietowym oraz 100 m stylem klasycznym.

Kamil Woźniak zdobył złoty medal na dostanie 400 m stylem dowolnym oraz srebrny na dystansie 200m stylem dowolny.

Joanna Kopaczek zdobyła srebrny medal na dystansie 400m stylem zmiennym oraz dwa brązowe medale na dystansie 400m stylem dowolnym i 100m stylem motylkowym.

Aleksander Augustyn zdobył brązowy medal na dystansie 100m stylem motylkowym.

Swojego zadowolenia nie krył trener Bartosz Pietryka, gdyż zdobyte medale i uzyskane czasy świadczą o dobrze wykonanej pracy przez niego i jego zawodników.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych zawodach a będą to Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego i Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików.