Aktualności

Wyniki żeńskich drużyn w I i III lidze

I liga kobieta (grupa Południowa)

 

1. kolejka: Rekord Bielsko-Biała – Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0 (2:0)

Bramki: Mandla 25, Skolarz 43, Kaim 66, Marchewka 88

Rekord: Kuś – Skolarz, Polnik (60.Madeja), Chrząszcz, Chóras (68.Bułka), Klos (60.Bysko), Franaszek, Mandla (75.Marchewka), Nowacka, Kubica, Kaim

Trener: Marcin Trzebuniak

Sokół: Koman – Paterak, Kaznecka, Olejarczyk, Mokrzycka, Jastrząb (80.Gwarzoł), Motyka, Wdowiak, Dudziak (85.Rodzoń), Kot, Bochenek

Trener: Ryszard Mokrzycki

Tak spisywali się piłkarze Sokoła w rundzie jesiennej 4 ligi i B klasy.

IV liga podkarpacka

1. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 3:3 (1:0) /stadion przy ul. Wolskiej

Bramki: Gorzelany 15, Kołacz 61-karny  – Sarzyński 52 i 76, Bober 63, Ferenc 67-samobójcza,

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław)

Żółte kartki: Gorzelany, Kołacz – Przybyło, Bober

Widzów: 300

 

Sokół KD: Król – P.Karkut, B.Karkut, Parys, Sałasiński (78.Brudek), Orzech (75.Wróbel), Kołacz, Gorzelany (70.Kużdżał), Maziarz (52.Dziedzic), Krawczyk (62.Prokop), Adranowicz

Trener: Rafał Leśniowski

Korona: Szczepański – Ryżak, Ferenc, Gwóźdź, Kuca – Delekta (60.Przybyło), Bober, Bigus (80.Buszta), Sarzyński (75.Kozicki), Karwacki (62.Pruchnik), Mołdoch (83.Smalarz)

Trener: Zdzisław Napieracz

Młodziczki: Mistrzynie Podkarpacia, nasze piłkarki zagrały w makroregionie.

Młodziczki zagrały w Kielcach o awans do półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek U-13
25 kwietnia w Kielcach rozegrany został turniej strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek U-13  w piłce nożnej. Prawo startu mieli mistrzowie i wicemistrzowie czterech województw:małopolskiego-MTS Piast Skawina, podkarpackiego-MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, lubelskiego-KU AZS PWSZ Biała Podlaska i świętokrzyskiego-KSP Kielce gospodarz turnieju.Grano systemem ,,każdy z każdym” 2×15 minut ze spalonym,bramki2x5 ustawione na 16 oraz po 9 zawodniczek na boisku.Do turnieju półfinałowego klubowych mistrzostw Polski awans uzyskały dwie najlepsze drużyny z turnieju.
W pierwszym meczu turnieju KSP Kielce uległ faworyzowanej drużynie AZS PWSZ Biała Podlaska 0:1.
Nasze dziewczęta w pierwszym swoim spotkaniu powalczyły z mistrzem Małopolski i faworytem turnieju Piastem Skawina ulegając jednak 2:4 po bramkach Sandry Cichockiej i Aleksandry Pleban.
W trzecim meczu turnieju Piast pokonał KSP Kielce 2:0.
Do meczu z AZS-em nasze dziewczęta przystąpiły mocno skoncentrowane, ale tuż przed przerwą straciły bramkę i po przerwie zmuszone były do ataku,jednak szybko straciły drugą bramkę i było po meczu,który ostatecznie zakończył się porażką Sokółek 0:4.
Po tym meczu naszym młodziczkom pozostała walka o III miejsce w turnieju i cel ten został osiągnięty.Po bramce Aleksandry Pleban Sokółki pokonały gospodynie KSP Kielce 1:0 i sklasyfikowane zostały na 17 miejscu w Polsce w kategorii U-13 co jest sporym sukcesem młodych piłkarek Sokoła.
W meczu o I miejsce AZS PWSZ Biała Podlaska pokonał Piasta Skawina 3:0.
Tabela końcowa turnieju:
1.KU AZS PWSZ Biała Podlaska     3  9  8-0
2.MTS Piast Skawina                       3  6  6-5
3.MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 3  3  3-8
4.KSP Kielce                                      3  0  0-4
Sokółki grały w następującym składzie:Zuzanna Drzał-Zuzanna Wygoda,Anna Puzio,Izabela Czachor,Martyna Gielarowska, Martyna Kukla,Aleksandra Czajkowska,Oliwia Ataman,Sandra Sito,Julia Serafin Sandra Cichocka i Aleksandra Pleban.Trener-Michał Franczyk.

UWAGA: Trwa nabór nowych dziewcząt z rocznika 2008 i młodsze do drużyny orliczek pod nr tel:519 583 831.Trener-Michał Franczyk.

młodziczki 2018

Jeżeli szukasz dedykowanego oprogramowania dla swojej firmy, sprawdź tutaj.

Junior młodszy: wyjazdowa inauguracja wiosny na remis.

*autor: DW *data dodania: 08.04.2018*komentarzy: brak

LKS ŁOPUCHOWA ŁĄCZKI KUCHARSKI vs SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA 2:2

Bramki : Miłosz Jodłowski x2 (26’70′) – Tomasz Wargacki x2 (33′, 34′).

Skład Sokoła: Mateusz Rząsa, Szymon Guźda, Oskar Olszowy, Karol Szydło, Paweł Gola (41′Patryk Posłuszny), Szymon Łagowski, Robert Posłuszny, Dawid Masłowski, Tomasz Wargacki (59′ Jakub Winiarski), Alexandre Bogacz, Natan Broniecki (55′ Seweryn Janus)
Trener: Robert Szalony


Juniorzy : wysoka wygrana juniorów na inauguracje wiosny.

*autor: DW *data dodania: 08.04.2018*komentarzy: brak

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA vs STRAŻAK LUBZINA 6:1 (3:0)

Bramki: Mikołaj Słowik 10′, Tomasz Okoniewski 17′, Tomasz Okoniewski 23′, Adam Marciniec 78′, Jakub Kowalski 88′, Robert Posłuszny 90′ – 58′ Krystian Marciniec

Skład podstawowy: Oskar Olszowy – Tomasz Okoniewski, Maksymilian Wróbel (46′Dawid Chmielowiec),Krystian Bik (46′Jakub Kowalski), Przemysław Kopacz, Filip Kitrys (80′ Robert Posłuszny),  Łukasz Płaza,Mikołaj Słowik (70′Szymon Piórek), Wojciech Sajdak, Wiktor Król (60′Robert Łowczyk), Kryspin Kopacz (65′Adam Marciniec)


Żaki: najłodsze Sokoły zagrały na turnieju Resovia Winter Cup.

*autor: DW *data dodania: 04.12.2017*komentarzy: brak

Halowy turniej Resovia Winter Cup w Kielnarowej

Skład Sokoła: Micek Natalia, Micek Mateusz, Drzał Przemysław, Tomczyk Przemysław, Opalińska Kaja, Wesołowski Filip, Gliniany Mateusz.

Znakomity występ najmłodszych adeptów Sokoła na Resovia Winter Cup ! Naszym Żakom należą się ogromne brawa!! Pomimo, iż do turnieju przystąpiły w bardzo okrojonym składzie wygrały aż 4 z 6 rozegranych meczy, zdobywając przy tym mnóstwo efektownych goli. Sokoły wykazały się ogromnym charakterem, fajną grą zespołową, a także indywidualną, czego zwieńczeniem jest fakt, iż nagroda dla Najlepszego Bramkarza Turnieju trafiła do naszego zawodnika – Przemka Drzała.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieciaki do udziału w treningach!

Treningi: poniedziałek i środa o godz. 16 na hali w Weryni

Sokoły na turnieju halowym.


Junior młodszy: niestety młodsi juniorzy przegrywają wysoko z Interem.

*autor: DW *data dodania: 02.11.2017*komentarzy: brak

Inter Gnojnica vs Sokół Kolbuszowa Dolna 7:1

Bramka dla Sokoła: Seweryn Janus (76′)

Skład Sokoła: Olszowy – Broniecki (63′ Pogoda), Bogacz, Wargacki, Szydło (70′ Janus), Słomiany, Rząsa, Posłuszny, Masłowski, Łagowski, Guźda (73′ Winiarski)

 


Juniorzy: kolejna piatka dla juniorów.

*autor: DW *data dodania: 02.11.2017*komentarzy: brak

Sokół Kolbuszowa Dolna vs Strzelec Frysztak 5:0

Bramki: Marcin Mokrzycki (15′), Kryspin Kopacz x2(33′, 51′), Robert Łowczyk (43′), Adam Marciniec (85′)

Skład Sokoła: Oskar Olszowy – K.Kopacz (55′ Micek), Sajdak, W.Król (55′ B.Król), P.Kopacz, Kitrys (65′ Sobejko), Wróbel (46′Słowik) , Płaza, M.Mokrzycki (60′ Lenart), Łowczyk (60′ Marciniec), Chmielowiec (55′ Piórek)

Trener: Marek Lorenc

Dzięki tej wygranej na koniec rundy juniorzy zajmują drugie miejsce, tuż za KS Jodłowa, ze stratą 1 punktu. Wyprzedzają o jeden punkt drużynę Pogórze Wielopole Skrzyńskie.


Juniorzy starsi: wysoka wygrana w Przecławiu.

*autor: DW *data dodania: 23.10.2017*komentarzy: brak

Team Przecław vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:5 (0:0)

Bramki: Mikołaj Słowik x3, Maksymilian Wróbel x2

Skład Sokoła: Olszowy – Łowczyk, W.Król (55′ Marciniec), P.Kopacz, Płaza – K.Kopacz (55′ Piórek), Kitrys, Chmielowiec, Mokrzycki, Słowik, Lenart (46′ Wróbel)

Nasi juniorzy ponownie pewnie wygrali i na jedna kolejkę przed końcem rundy zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do Jodłowej i przewagą 1 punktu nad drużną Pogórze Wielopole Skrzyńskie.


Juniorzy starsi: kolejna wysoka wygrana naszych juniorów.

*autor: DW *data dodania: 16.10.2017*komentarzy: brak

Sokół Kolbuszowa Dolna – LKS Wiewiórka 7:0 (2:0)

Bramki: Kitrys x2, Mokrzycki, Słowik, Wróbel, Micek, Marciniec
Skład Sokoła: Olszowy – Łowczyk, W.Król(B.Król), P.Kopacz, Sajdak – K.Kopacz, Kitrys(Sobejko), Mokrzycki, Chmielowiec, Słowik(Piórek) – Wróbel(Micek)


Junior młodszy: juniorzy młodsi polegli w Łopuchowej.

*autor: DW *data dodania: 11.10.2017*komentarzy: brak

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:0 (1:0)

Skład Sokoła: Olszowy – Guźda, Rząsa, Broniecki, Wargacki, Masłowski, Posłuszny, Bogacz, Janus

Trener:Robert Szalony


Juniorzy starsi: w Jodłowej dobry wynik.

*autor: DW *data dodania: 11.10.2017*komentarzy: brak

JODŁOWA Jodłowa vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:4 (0:0)

Bramki: Maksymilian Wróbel x2 (59′/80′), Kryspin Kopacz 71′, Marcin Mokrzycki 77′

Skład Sokoła: Olszowy – Marciniec(46′ Mokrzycki), Płaza, Lenart (46′ Wróbel ), Kitrys, K.Kopacz , B.Król (60′ Piórek), Łowczyk, W.Król (44′), Sajdak (kpt), P.Kopacz

Trener: Marek Lorenc

 


Junior młodszy: trzeci plac po sześciu kolejkach.

*autor: DW *data dodania: 01.10.2017*komentarzy: brak

Sokół Kolbuszowa Dolna vs Inter Gnojnica 0:3

Juniorzy młodsi zajmują trzecie miejsce po sześciu kolejkach dębickiej okręgówki. Ustępują miejsca Interowi Gnojnica i zajmującej 1 miejsce drużynie LKS Łopuchowa.

Wyniki poprzednich kolejek:

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1

20 09/2017 17:00
Piast Wolica Piaskowa 1:1 Sokół Kolbuszowa Dolna
4. kolejka
13 09/2017 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 10:1 Płomień UKS Zagorzyce 
3. kolejka
06 09/2017 17:00
Kaskada Kamionka 3:6 Sokół Kolbuszowa Dolna 
2. kolejka
31 08/2017 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0:0 LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie