• Seniorki

Wyniki żeńskich drużyn w I i III lidze

autor: Przemek data dodania: 07.12.2018

I liga kobieta (grupa Południowa)

 

1. kolejka: Rekord Bielsko-Biała – Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0 (2:0)

Bramki: Mandla 25, Skolarz 43, Kaim 66, Marchewka 88

Rekord: Kuś – Skolarz, Polnik (60.Madeja), Chrząszcz, Chóras (68.Bułka), Klos (60.Bysko), Franaszek, Mandla (75.Marchewka), Nowacka, Kubica, Kaim

Trener: Marcin Trzebuniak

Sokół: Koman – Paterak, Kaznecka, Olejarczyk, Mokrzycka, Jastrząb (80.Gwarzoł), Motyka, Wdowiak, Dudziak (85.Rodzoń), Kot, Bochenek

Trener: Ryszard Mokrzycki

2. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Dragfil Tomaszów Mazowiecki 2:2 (1:1)

Bramki: Korab 45, Mokrzycka 65 – Kowalska 2, Maciaszczyk 62

Sokół: Koman – Paterak, Kaznecka, Olejarczyk (68.Jastrząb),Wdowiak, Motyka, Mokrzycka, Dudziak, Bochenek, Korab, Kot (82.Kitrys)

Trener: Ryszard Mokrzycki

Dragfil: Pierzchała – Chudy, Dąbrowska, Jaroszewska, Jasnowska, Kołacha, Kowalska (78.Murawska), Maciaszczyk, Milewska, Wójciak, Okrój (62.Ziółkowska)

Trener: Radosław Wilczyński

 

3. kolejka: Resovia Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1 (0:1)

Bramki: Kaput 56 – Paterak 25

Resovia: Pieniążek – Czyż (88.Andrea Ząbek), Dziura (80.Kaczmar), Florek, Fluder (70.Michalska), Jużecka (70.Mroczka), Kaput, Łach (53.Janas), Matuszek, Niemczycka (30.Aleksandra Ząbek), Pyrcz

Trener: Paweł Szurgociński

Sokół: Koman – Paterak, Olejarczyk, Wdowiak, Kaznecka, Motyka, Bochenek (75.Kitrys), Mokrzycka, Dudziak, Korab, Kot

Trener: Ryszard Mokrzycki

 

4. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Sportowa Czwórka Radom 0:1 (0:1)

Bramka: Bińkowska 2

Sokół: Koman – Paterak, Olejarczyk, Kaznecka, Bochenek, Korab, Motyka, Wdowiak, Dudziak, Kot, Rodzoń (55.Mokrzycka)

Trener: Ryszard Mokrzycki

Czwórka: Wicik – Stefańska, Dobrowolska, Szymczyk, Sobczak, Zielińska, Szydło (75.Gołębiowska), Golian (55.Chmura), Bińkowska, Wołczyńska, Karoń (80.Mazurkiewicz)

Trener: Wojciech Pawłowski

 

5. kolejka: Rysy Bukowina Tatrzańska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1 (1:0)

Bramki: Maciążka 40 – Kot 76

Rysy: Dulak – Nowobilska, Szostak, Jurkowska – Solawa, Łagowska (75.Kulpa), Pisowicz, Misiura, Wlaźlak (65.Kornaś), Gawlak – Maciążka

Trener: Paweł Podczerwiński

Sokół: Koman – Paterak, Olejarczyk, Kaznecka, Bochenek, Korab, Motyka, Wdowiak, Dudziak, Kot, Mokrzycka

Trener: Ryszard Mokrzycki

 

6. kolejka: Rolnik Biedrzychowice – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1 (1:1)

Bramki: Ejzel 7, Kujawska 74 – Korab 24

Rolnik: Religa – Pawłowska, Ejzel, Gogolin (35.Wojdyło), Kujawska, Skinder (65.Misiak), Aumiller (60.Tarnowska), Duda, Kościelniak, Kiersztajn, Luty

Trener: Stanisław Dyja

Sokół: Koman – Paterak, Olejarczyk, Kaznecka, Bochenek, Korab, Motyka, Wdowiak, Dudziak, Kot, Mokrzycka

Trener: Ryszard Mokrzycki

 

7. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Wanda Kraków 0:1 (0:1)

Bramka: Basta 20

Sokół: Koman – Olejarczyk, Kaznecka, Bochenek, Korab, Motyka, Wdowiak, Dudziak, Kot, Mokrzycka, Cholewa (83.Rodzoń)

Trener: Ryszard Mokrzycki

Wanda: Jarocka – Mucha (71.Kowal), Kamieńska, Kaźmierowska, Zaporowska, Stachurska (55.Rusek), Karcz, Fiałek (87.Stańczyk), Pietrzyk, Basta, Gruchacz (56.Zabagło)

Trener: Maciej Gacek

 

8. kolejka: Tarnovia Tarnów – Sokół Kolbuszowa Dolna 0:1 (0:0)

Bramka: Kot 53

Tarnovia: Kalita – Łucek (67.Wołek), Gębica, Gajdur, Białoszewska, Derus, Drwal, Krawczyk, Piwowarczyk, Stańdo, Trytek

Trener: Michał Jarząb

Sokół: Koman – Olejarczyk, Kaznecka, Bochenek, Cholewa, Mokrzycka, Motyka, Wdowiak, Dudziak (65.Paterak), Korab, Kot (86.Rodzoń)

Trener: Ryszard Mokrzycki

 

9. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Respekt Myślenice 1:1 (0:0)

Bramki: Bochenek 61 – Dziadkowiec 67

Sokół: Koman – Olejarczyk, Kaznecka, Bochenek, Cholewa, Mokrzycka, Motyka, Wdowiak, Dudziak, Korab, Kot (77.Paterak)

Trener: Ryszard Mokrzycki

Respekt: Kania – N.Topa, Klaudia Topa, Kamila Topa, M.Topa, Stojeba, Dziadkowiec, Węglarz (82.Tupta), Jurka, Suder (61.Kowalska), Bobowska

Trener: Józef Topa

 

10. kolejka: Gol Częstochowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 0:0

Gol: Ciupa – Małycha, Rusek (46.Falborska), Czaja (60.Woszczyńska), Krawczyk, Przybylska, Jeziorska, Miniak, Pająk, Uchnast, Wodarz

Trener: Szymon Młynek

Sokół: Draus – Olejarczyk, Kaznecka, Bochenek, Mokrzycka, Motyka, Wdowiak, Dudziak, Gawrzoł (87.Urban), Paterak, Kot

Trener: Ryszard Mokrzycki

 

11. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – ROW Rybnik 1:1 (0:0)

Bramki: Olejarczyk 90 – Sobota 65

Sokół: Koman – Olejarczyk, Kaznecka, Bochenek, Paterak, Mokrzycka, Motyka, Wdowiak, Dudziak, Korab, Kot (85.Cholewa)

Trener: Ryszard Mokrzycki

Rybnik: Botor – Adamek (70.Sroka),Guzik, Słaboń, Rosak, Sobota, Siwek, Garcarczyk, Kamińska (87.Parzycha), Kubik, Lizoń

Trener: Łukasz Wojtala

 

Drużyna Ryszarda Mokrzyckiego po jesieni uplasowała się na 10.miejscu w 12 zespołowej lidze. Sokółki uzbierały 8 punktów, przy bilansie bramkowym 8:14.

 

Puchar Polski Kobiet

 

Runda wstępna: Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia Rzeszów 2:1

Awans: Sokół Kolbuszowa Dolna

 

I runda: Sokół Kolbuszowa Dolna – AZS PSW Biała Podlaska 1:1 (rz.k 4:3)

Bramki: Korab 83 – Stasikowska 7

Awans: Sokół Kolbuszowa Dolna

 

1/8 Finału: Sokół Kolbuszowa Dolna – Górnik Łęczna 0:9 (0:4)

Bramki: Grzywińska 10 i 37, Matysik 31 i 39, Grabowska 48 i 54, Grec 53, Zawistowska 70, Materek 81

Awans: Górnik Łęczna

 

III liga kobieta (grupa Podkarpacka)

 

1. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3:0 (0:0)

Bramki: Gawrzoł 50, Puzio 57, Kaznecka 64

2. kolejka: Start Jarosław – Sokół II Kolbuszowa Dolna 1:0 (1:0)

Bramka: Bawor 32

3. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – DAP Dębica 0:2 (0:1)

Bramki: Mucha 2, Sąsiadek 74

4. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Sitowianka Budy Łańcuckie 8:0 (2:0)

Bramki: Śpiewak 7 i 79, Gawrzoł 19, Urban 50, Mycek 60 i 64, Puzio 67, Baltazar 71

5. kolejka: Sanovia Lesko – Sokół II Kolbuszowa Dolna 3:1 (1:0)

Bramki: Futyma 12, Podkalicka 67 i 75 – Śpiewak 69

6. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Olimpia Pysznica 0:3 (0:0)

Bramki: Oszust 46 i 75, Pałamarz 56

7. kolejka: Korona Tuchla – Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:1 (1:1)

Bramki: Makowska 23, Wójek 52 – Śpiewak 39

8. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 0:2 (0:2)

Bramki: Skubisz 11, Witalec 26

9. kolejka: Inter Gnojnica – Sokół II Kolbuszowa Dolna 5:1 (3:1)

Bramki: Róg 1,24,70, Zawiślak 37, Wielopolska 49 – Urban 32

 

Druga drużyna Sokółek po pierwszej rudzie sezonu zajęła 8.miejsce w 10 zepołowej lidze. Młodsze Sokółki zdobyły 6 punktów, przy bilansie bramkowym 14:16.


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    6:12 PM11.12.2018

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL