• Seniorzy

Tak spisywali się piłkarze Sokoła w rundzie jesiennej 4 ligi i B klasy.

autor: Przemek data dodania: 07.12.2018

IV liga podkarpacka

1. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 3:3 (1:0) /stadion przy ul. Wolskiej

Bramki: Gorzelany 15, Kołacz 61-karny  – Sarzyński 52 i 76, Bober 63, Ferenc 67-samobójcza,

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław)

Żółte kartki: Gorzelany, Kołacz – Przybyło, Bober

Widzów: 300

 

Sokół KD: Król – P.Karkut, B.Karkut, Parys, Sałasiński (78.Brudek), Orzech (75.Wróbel), Kołacz, Gorzelany (70.Kużdżał), Maziarz (52.Dziedzic), Krawczyk (62.Prokop), Adranowicz

Trener: Rafał Leśniowski

Korona: Szczepański – Ryżak, Ferenc, Gwóźdź, Kuca – Delekta (60.Przybyło), Bober, Bigus (80.Buszta), Sarzyński (75.Kozicki), Karwacki (62.Pruchnik), Mołdoch (83.Smalarz)

Trener: Zdzisław Napieracz

2. kolejka: Stal Gorzyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:4 (0:3)

Bramki: Wilk 57, Tur 69-karny – Kołacz 26, Adranowicz 28, Orzech 45+1, Krawczyk 83

Sędziował: Rafał Szydełko (Rzeszów)

Żółte kartki: Wilk 2, Winiarski 2, Rogowski, Tur – Kołacz, Świst 2, Parys, Paterak

Czerwone kartki: Winiarski 52, Wilk 72, – Świst 90+5

Widzów: 150

 

Stal: Kozieł – Stelmach, Winiarski, Wilk, Bernaś – B.Idec, Tur, Rogowski (65.Nawrocki), D.Idec, Szustak (46.Toś), Szymanek

Trener: Tomasz Rychel

Sokół KD: Paterak – Parys, B.Karkut, Prokop, Gorzelany (80.Wróbel), Dziedzic (53.Maziarz), Kołacz (67.Krawczyk), Orzech (77.Kużdżał), Sałasiński (81.Brudek), Świst, Adranowicz (87. P.Karkut)

Trener: Rafał Leśniowski

 

3. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS Jarosław 2:2 (1:2) /stadion przy ul. Wolskiej

Bramki: Kołacz 12-karny, Krawczyk 70 – Raba 2-karny, Jurczak 21

Sędziował: Jakub Kozner (Krosno)

Żółte kartki: Gorzelany, Adranowicz – Saramak, Jurczak, Broda

Widzów: 300

 

Sokół KD: Paterak – B.Karkut, Parys, Świst (46.P.Karkut), Gorzelany (70.Kużdżał), Orzech (75.Wróbel), Prokop (55. Krawczyk), Sałasiński (71.Brudek), Kołacz, Dziedzic (65. Maziarz), Adranowicz

Trener: Rafał Leśniowski

JKS: Mikus – Broda, Przewoźnik, Saramak, Kuliga, Bała (90.Ptasznik), Sobolewski, Bańka (73.Ukrainets), Pawlak (63.Oziębło), Raba, Jurczak

Trener: Paweł Załoga

 

4. kolejka: Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1 (2:0)

Bramki: Juda 9, Tur 30 – Kołacz 51-karny

Sędziował: Sylwester Winiarz (Przeworsk)

Żółte kartki: Maciorowski, Serafin, Tyczyński

Widzów: 150

 

Sokół N: Piętowski – Przepłata, Maciorowski, Pliszka, Szpyra (70.Kata), Niedziałek, Szewc (78.Drelich), Tyczyński (85.Mroczek), Juda (90.Piotrowski), Serafin, Tur

Trener: Artur Szkutnik

Sokół KD: Paterak – B.Karkut (78.Brudek), P.Karkut, Parys, Gorzelany, Dziedzic (59.Maziarz), Kołacz (80.Prokop), Orzech (65.Korab), Sałasiński (76.Bik), Adranowicz, Krawczyk (65.Kużdżał)

Trener: Rafał Leśniowski

 

5. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 4:2 (2:1) /stadion przy ul. Wolskiej

Bramki: Adranowicz 3 i 56,  Dziedzic 20, Kołacz 59 – Stefanik 26-karny, Syguła 64

Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg)

Żółte kartki: Gorzelany, Sałasiński, Mazurek – T.Nalepka

Widzów: 250

 

Sokół KD: Paterak – B. Karkut, Skowron, Parys, Gorzelany, Kużdżał (76.Bik), Dziedzic (63.Brudek), Kołacz (75.Krawczyk), Sałasiński (63. Mazurek), Prokop – Adranowicz (82.Korab)

Trener: Rafał Leśniowski

Igloopol: Psioda – Darłak, Stefanik (78.Smagacz), Janus (46.Machnik), Syguła (81.D.Jeziut), D.Rokita, P.Nalepka, T.Nalepka, Wanat, Lamparty (82.Socha), K.Rokita (58.Pyskaty)

Trener: Bartosz Zołotar

 

6. kolejka: Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 3:0 (1:0)

Bramki: Adamiak 16, Lorenc 47, Sobolak 75

Sędziował: Damian Kublas (Jarosław)

Widzów: 200

 

Ekoball: Krzanowski – Wójcik (66.Kaczmarski), Adamiak, Kokoć, Słysz, Lorenc, Jaklik Tabisz (77.Femin), Domaradzki (78.Posadzki), Sieradzki (66.Niemczyk), Sobolak

Trener: Mateusz Ostrowski

Sokół KD: Paterak – Parys, Skowron, Kużdżał (60.Bik), Brudek (55.Korab), Gorzelany (67.B.Karkut), Dziedzic (55.Maziarz), Kołacz, Prokop (80.P.Karkut), Mazurek, Adranowicz (70.Krawczyk)

Trener: Rafał Leśniowski

 

7. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 1:3 (1:2) /stadion nad Nilem w Kolbuszowej Dolnej

Bramki: Adranowicz 45+1 – Maślany 18, Szymański 21, Guzek 83

Sędziował: Leszek Kogut (Przemyśl)

Żółte kartki: Gorzelany, Mazurek – Kocój

Widzów: 200

 

Sokół KD: Bieleń – B.Karkut (75. Mazurek), Skowron, P.Karkut, Gorzelany, Maziarz (65. Orzech), Sałasiński (65.Krawczyk), Prokop (83.Brudek), Dziedzic (80.Kużdżał), Kołacz, Adranowicz

Trener: Rafał Leśniowski

Wisłok: Wieczerzak – Kozubek, Kocój, Kuta, Boruta, K.Szymański (63.Kopeć), M.Szymański (81.Zimny), Guzek, Stanisz (68. Rutyna), Maślany – Złotek (74.Maik)

Trener: Krzysztof Korab

 

8. kolejka: Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0 (1:0)

Bramka: Bieniasz 26

Sędziował: Gerard Gawron (Rzeszów)

Żółte kartki:  Kazek, Kuźniar – Sałasiński, Kołacz, Korab, Krawczyk

Widzów: 120

 

Polonia: Cisek – Solarz, Andreasik, Kuźniar, Padiasek, Bieniasz (77. Broda), Worobiej (82.Błahuciak), Kazek, Skiba, Sedlaczek (63.Głuszko), Walat

Trener: Grzegorz Opaliński

Sokół KD: Paterak – Kużdżał, P.Karkut, Parys, Skowron, Maziarz, Kołacz (73. Krawczyk), Prokop, Sałasiński, Dziedzic, Adranowicz (32.Korab)

Trener: Rafał Leśniowski

 

9. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłoka Wiśniowa 0:2 (0:1)

Bramki: Łanucha 16-karny, Gwiazda 54

Sędziował: Albin Kijowski (Krosno)

Żółte kartki: H.Król, Bożek – Dziedzic, Korab, Prokop, Skowron, Karkut

Widzów: 350

 

Sokół KD: Bieleń – Gorzelany, P.Karkut, Parys, Skowron, Maziarz (75.Kużdżał), Kołacz, Sałasiński (70.Mazurek), Prokop (62.Krawczyk), Dziedzic, Korab (76.Chmielowiec)

Trener: Rafał Leśniowski

Wisłoka: Dybski – Król (50.Rębisz), Remut, Cabała, Hus, Fedan (86.Lubera), Łanucha, Sojda (77.Wrzosek), Bożek (77.Pęcak), Gwiazda (86.Guzik), Nowak (73.Konik)

Trener: Dariusz Kantor

 

10. kolejka: Karpaty Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1 (0:1)

Bramki: Stasz 55, Kużdżał 62-samobójcza – Korab 6

Sędziował: Mateusz Mastaj (Dębica)

Żółte kartki: Kasperkowicz, Zięba,Sikorski, Fundakowski, Kowalski, Knap – Kużdżał, Parys

Widzów: 150

 

Karpaty: M.Krawczyk – Stasz, Burka, Gierlasiński (90.Sęp), Sikorski, Zięba (61.Wojtasik), Knap (90+4 Szwast), D.Król, Kasperkowicz, (52.Śliwiński), Botwinnik (69.Kowalski), Fundakowski (74.Brożyna)

Trener: Dariusz Jęczkowski

Sokół KD: Paterak – Kużdżał, Skowron, P.Karkut, Gorzelany, Maziarz (58.Adranowicz), Korab (66.P.Krawczyk), Prokop (66.Parys), Brudek (61.Kołacz), Mazurek (37.Bik), Dziedzic

Trener: Rafał Leśniowski

 

11. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Błękitni Ropczyce 1:2 (1:0)

Bramki: Korab 42 – Hirka 58, Piwowar 80

Sędziował: Sylwester Winiarz (Przeworsk)

Żółte kartki: Parys, Korab, Karkut, Orzech – Kukla

Widzów: 250

 

Sokół KD: Paterak (67.Bieleń) – Skowron, P.Karkut, Parys, Gorzelany (54.B.Karkut), Dziedzic (74.Krawczyk), Kołacz (83.Sałasiński), Brudek (64.Prokop), Mazurek, Korab, Wróbel (73.Maziarz)

Trener: Rafał Leśniowski

Błękitni: Albrycht – Kukla, Waszczuk, Świetoń, Hirka, Siepierski (89.M.Kot), T.Kot (82.Kalin), Piwowar, Orzech (90.Micał), Wiktor (84.Saj), Ł.Kosiba (70.Darłak)

Trener: Andrzej Szymański

 

12. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 1:3 (1:1)

Bramki: Mazurek 37 – Demski 4, Tyrawski 49 i 90.

Sędziował: Leszek Kogut (Przemyśl)

Żółte kartki: Parys, Korab

Widzów: 200

 

Sokół KD: Król – B.Karkut (69.Skowron), Gorzelany, Parys, P.Karkut (75.Maziarz), Wróbel (56.Orzech), Kołacz, Krawczyk, Prokop, Mazurek, Korab

Trener: Eugeniusz Sito

Piast: Majcher – Jaroch, Demski, Aab, Misiąg, Pasaj, Czub (79.Białogłowski), Łukasiewicz (46.Tarnawski), R.Noga, Sroka (36.Gurak), Wiącek (46.Tyrawski)

Trener: Łukasz Laska

 

13. kolejka: Przełom Besko – Sokół Kolbuszowa Dolna 0:1 (0:0)

Bramka: Kołacz 60

Sędziował: Gerard Gawron (Rzeszów)

Żółte kartki: Kijowski, Salyuk, Śmietana, Winnicki, Osiniak – P.Karkut, Dziedzic

Widzów: 100

 

Przełom: Półkoszek – Kwiatkowski, Śmietana, Osiniak, Czura (70.Langos), Deptuch (58.Winnicki), Szybka, Saliuk, K.Kijowski, Kapłon, Kuzio (65.Fydryk, 90.Józefczyk)

Trener: Paweł Jaślar

Sokół KD: Król – Skowron, B.Karkut, P.Karkut, Gorzelany (65.Maziarz), Prokop, Kołacz (75.Brudek), Krawczyk, Mazurek, Sałasiński (80.Orzech), Dziedzic (85.Kużdżał)

Trener: Eugeniusz Sito

 

14. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 3:0 (0:0)

Bramki: Mazurek 57, Maziarz 66 i 76.

Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg)

Żółte kartki: Sałasiński – Kurosz

Czerwona kartka: Strączek 82

Widzów: 200

 

Sokół KD: Król – B.Karkut, Gorzelany, Skowron, P.Karkut (81.Korab), Mazurek, Prokop, Krawczyk (76.Brudek), Kołacz (55.Maziarz), Sałasiński (61.Bik), Dziedzic (76.Parys)

Trener: Eugeniusz Sito

Orzeł: Kurosz – Salwa, Strączek, Sykała, Kowal (34.Błajda), Wilk (62.Młodnicki), Barszczak, Kmiotek, Nykanowicz, Flis, Rączka

Trener: Grzegorz Sitek

 

15. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 1:0 (0:0)

Bramka: Orzech 60

Sędziował: Albin Kijowski (Krosno)

Żółte kartki: Gorzelany – Bartnik, Michałowicz, Sokolenko

Widzów: 200

 

Sokół KD: Król – B.Karkut, Gorzelany, Skowron, P.Karkut, Orzech (80.Bik), Kołacz (90.Korab), Prokop, Parys, Mazurek, Maziarz (80.Dziedzic)

Trener: Eugeniusz Sito

Wiązownica: Michałowicz – Sokolenko, Lorenc, Bartnik, Halejcio, Soczek, Gil (65.Pigan), Rop, Daniel (75.Fedor), Bałanda (80.Kasia), Michalik

Trener: Walerij Sokolenko

 

16. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Rzemieślnik Pilzno 2:0 (1:0)

Bramki: Mazurek 8, Bik 85

Sędziował: Gerard Gawron (Rzeszów)

Żółte kartki: Kołacz – Macnar, Barycza, Szymański

Widzów: 250

 

Sokół KD: Gajda – B.Karkut, Gorzelany (54.Krawczyk), Skowron, P.Karkut, Orzech (64.Sałasiński), Maziarz (56.Kołacz), Prokop, Parys, Mazurek (75.Bik), Dziedzic (90.Kużdżał)

Trener: Eugeniusz Sito

Rzemieślnik: Baran – Szymański, Fryś, Tragarz, Ślęczka (46.Nalepka), Florian, Tomasiewicz (85.Anioł), Ślęzak, Barycza, Macnar (85.Cichocki), Wolański

Trener: Tomasz Kijowski

 

17. kolejka: Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:2 (0:1)

Bramki: Sitek 81, Szczoczarz 84 – Dziedzic 22, Prokop 83

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław)

Żółte kartki: Zieliński, Pikiel, Wiącek – Krawczyk, Sałasiński,

Widzów: 100

 

Izolator: Kaszuba – Gajdek (87.J.Wilk), Bogacz, Wiącek, K.Wilk, W.Filip (55.Pikiel), Dobrzański (70.Pałys-Rydzik), Sitek, Zieliński, Worosz, Dudek (70.Szczoczarz)

Trener: Tomasz Głąb

Sokół KD: Gajda – B.Karkut, Gorzelany, Skowron, P.Karkut, Maziarz (60.Sałasiński, 90+1 Bik), Krawczyk, Parys, Mazurek (85.Wróbel), Prokop, Dziedzic (70.Korab)

Trener: Eugeniusz Sito

 

Pierwszy zespół Sokoła w pierwszej rundzie rozgrywek ligowych zdobył 21 punktów (z bilansem bramkowym 27:29), co dało mu miejsce w środku tabeli (11.miejsce w 18 zespołowej lidze).

 

Okręgowy Puchar Polski – II runda

 

Kolorado Wola Chorzelowska – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:2 (rz.karne 4:3)

Bramki: K.Rado 21, Bajorek 87 – Prokop 19, Skowron 62

Awans: Kolorado Wola Chorzelowska

 

B klasa (Rzeszów VII – Kolbuszowa)

 

1. kolejka: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Sokół II Kolbuszowa Dolna 5:0 (2:0)

Bramki: G.Wróblewski 26 i 44, Sajdak 58, Żuchowski 85, Czachor 88

2. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Florian Ostrowy Tuszowskie 4:0 (0:0)

Bramki: Chmielowiec 54, 59 i 61, Ł.Karkut 88

3. kolejka: Ceramika Hadykówka – Sokół II Kolbuszowa Dolna 1:5 (0:1)

Bramki: Halat 48 – Orzech 5, Chmielowiec 46 i 84, Nowak 78, Koń 87

4. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Wilga Widełka 6:1 (5:0)

Bramki: Nowak 10 i 43, Mazurek 24 i 30, Chmielowiec 35 i 89 – Gniewek 60

5. kolejka: Werynianka Werynia – Sokół II Kolbuszowa Dolna 3:2 (1:1)

Bramki: Wachnicki 24, Lorenc 47, Kosiorowski 83 – Jadach 20, Chmielowiec 53

6. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Vigor Trzęsówka 9:2 (5:0)

Bramki: Kołacz 16, Chmielowiec 20, 36 i 70, Guźda 26, Koń 43, Krawczyk 58, Wróbel 60, Jadach 89 – Rzeszutek 48, Madura 87

7. kolejka: Błękitni Siedlanka – Sokół II Kolbuszowa Dolna 1:6 (1:2)

Bramki: Chorążak 4 – Ł.Karkut 19, Guźda 34 i 73, Chmielowiec 56, 66 i 75

8. kolejka: Marmury Przyłęk – Sokół II Kolbuszowa Dolna 0:2 (0:0)

Bramki: Skowron 72, A.Marciniec 89

9. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – Raniżovia Raniżów 5:1 (1:0)

Bramki: Chmielowiec 6 i 61, Korab 26, Guźda 32 i 36 – Sudoł 90

10. kolejka: Orzeł Kosowy – Sokół II Kolbuszowa Dolna 4:7 (2:4)

Bramki: P.Kołacz 28 i 34, Zieliński 47 i 70 – Chmielowiec 14,44, 45+1 i 65, Korab 38, 80 i 83.

11. kolejka: Sokół II Kolbuszowa Dolna – KS Dzikowiec 3:1 (2:0)

Bramki: Wesołowski 4, Chmielowiec 79 – Marek 20-samobójcza, Płaza 60

 

Drużyna rezerw lideruje w swojej lidze. W rudzie jesiennej Sokół II wywalczył 27 punktów, przy imponującym bilansie bramkowym 49:19.


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    6:12 PM11.12.2018

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL