• Seniorki

PP kobiet: pierwszoligowy zespół troszkę za mocny.

autor: DW data dodania: 11.09.2010

Sokół Kolbuszowa Dolna – Bronowianka Kraków 0:1 (0:0)

Bramka: Knysak (53)

Sokół: Adamska – Czyżewska, Pastuła, Lorenc, Zielińska (65 Rodzoń), Sagan- Motyka, Luchowska, Krystel – Wdowiak, Bochenek.

Bronowianka: Knysak – Kuśmierczyk, Kasprzycka, Rudzka, Wróblewska – Helizanowicz, Wilk, Wójcik, Podżus, Juszczak (46 Ładocha) – Dul

Sokółki zagrały dobrze taktycznie i długo nie pozwoliły bardziej utytułowanym przeciwniczkom na skuteczną grę na swojej połowie boiska. Mimo, że przeciwniczki bardzo się starały to właśnie kolbuszowianki wypracowały najbardziej klarowną sytuację do  zdobycia bramki w pierwszej połowie meczu. Sytuacji sam na sam nie wykorzystała Iwona Wdowiak. W rewanżu Adamska została kilkakrotnie zatrudniona przez krakowianki ale pewnie sobie z zagrożeniem poradziła. W przerwie trenerzy obu zespołów dokonali roszady w bramkach. Zawodniczki z pola stanęły między słupkami a dotychczasowe bramkarki zagrały w ataku.W naszej drużynie miejsce Adamskiej zajęła przymierzana do gry na tej pozycji Laura Luchowska. Kasia Adamska spełniła zaś swoje marzenie o grze w ataku i  dzielnie sobie poczynała. Krakowianki zapewniły sobie zwycięstwo strzałem z dystansu. Była to pierwsza groźna sytuacja przyjezdnych w drugiej połowie. Błąd w obronie popełniła Luchowska, która próbowała to mocne uderzenie wyłapać i piłka przełamała jej palce. Był to jej jedyny błąd bo później broniła już poprawnie. Bronowianka przeważała już do końca meczu chociaż Sokółki usiłowały jeszcze kilkakrotnie groźnie skontrować i przynajmniej raz były bliskie wyrównania.


Skomentowano 1 raz

 1. nieznajoma

   6:59 am 12.09.2010
  Ocena komentarza: 0

  Mówi się trudno ale dzięki dziewczyny za walkę  mimo tego że brakowało paru dziewczyn jest ok  nie ma sie czego wstydzić to raczej Bronowianka powinna  mieć obawy co do swojej gry

  • +
  • -

 1. Gość Gość

  1:09 PM24.09.2021

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Wrzesień 2021
P W Ś C P S N
« maj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL