5 kolejka – 09.09.2012 – Dobrynin

Potok Dobrynin – Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-1 (0-1)

Gol dla Sokoła II: Golonka (20’)

Sokół II: Marciniec – Malinowski (80’ Mańkowski), Wójcicki, Makocki, Chodorowski – Ostaszewski (60’ Kolasa), Hrycyszyn, H. Jamróz, Michałek – Golonka (46’ Karkut), D. Jamróz

Sokół przez większość czasu pierwszej połowy starał utrzymywać się przy piłce, a gospodarze próbowali grać z kontry. Niestety Potok dysponuje kiepskim stadionem, który w kilku miejscach przypominał „boisko do piłki plażowej”, dlatego nie było to łatwe zadanie. Nasi gracze stworzyli wiele okazji podbramkowych, z których tylko jedna znalazła drogę bo bramki rywali. Gola na wagę zwycięstwa, jak się okazało zdobył Golonka, po sprytnym strzale pod poprzeczkę z 20 metrów.

W drugiej połowie nasza drużyna zagrała o wiele słabiej, a gracze z Dobrynina wielokrotnie dochodzili do sytuacji podbramkowych. Jednak dobrze dysponowany w tym dniu Marciniec nie dał się pokonać. W ostatnich minutach spotkania rezerwy Sokoła zmuszone były do gry w osłabieniu, gdyż po ostrym faulu jednego z zawodników gospodarzy, boisko opuścił Wójcicki. Kolejny mecz w środę w Ostrowach Baranowskich o godzinie 17:00.

autor: pawel_wujek