Aktualności

Nowi gracze i lepsza forma miejscowych

Sporo zmian personalnych nastąpiło w drużynie Eugeniusza Sito. Sztab szkoleniowy Sokoła cieszą nie tylko nowi gracze, ale również zwyżkująca forma miejscowych piłkarzy.

 

Na wiosnę klub z Kolbuszowej Dolnej reprezentować będą: Jakub Więcław i Adam Serwon (z Akademii Piłkarskiej Stali Mielec), Łukasz Świst (z Głogovii Głogów Małopolski),

Sokółki postraszyły Czwórkę, a potem… pojechały na obóz

Piłkarki Tomasza Grabca zremisowały wyjazdowy sparing z Czwórką Radom 1:1, choć miały szansę go wygrać.

Juniorki: Sokółki brązowymi medalistkami Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia w futsalu kobiet U16.

Juniorki brązowymi medalistkami MM Podkarpacia w futsalu kobiet U16.

Skład Sokółek: Oliwia Gacek – Amelia Marczenia, Weronika Kołodziej, Karolina Szalony, Kinga Kopeć, Weronika Sasiela, Ataman Oliwia, Anna Puzio.

Bramki dla Sokoła zdobyła Anna Puzio x 2.

Trener Michał Franczyk.

Najlepszą bramkarką została Oliwia Gacek

Sokółki , brazowe medalistki U16

Jeżeli szukasz dedykowanego oprogramowania dla swojej firmy, sprawdź tutaj.
  • Rezerwy

B klasa: rezerwy jeszcze na wakacjach a grać trzeba.

*autor: DW *data dodania: 27.08.2016*komentarzy: brak

Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:11 Tempo Cmolas
Bramki dla Sokoła: S. Nowak, Korab

Sokół: Jabłoński – J. Skowroński, Korab, Makocki, Kolasa – Ligęza, Hrycyszyn, D. Pik, S. Nowak – Selwa

Druga drużyna sezon rozpoczęła porażką u siebie. Cały mecz nasz zespół grał w dziesiątkę. Część piłkarzy jeszcze chyba była myślami na wakacjach, tymczasem ligowy kalendarz jest nieubłagany i grać trzeba.
Jak mawiają najlepsi kolbuszowscy trenerzy: pierwsze śliwki – robaczywki.
Za to w niedzielę powalczymy o zwycięstwo.


  • Rezerwy

Klasa BVI: nosił wilk razy kilka….klęska na swoim terenie

*autor: DW *data dodania: 19.05.2016*komentarzy: brak

Sokół Kolbuszowa Dolna vs Marmury Przyłęk 0:5

Nasi rezerwiści stracili szansę na zbliżenie się do liderującej Kolbuszowianki i po nieciekawym meczu ulegli Marmurom pozwalając sobie na stratę aż 5 bramek.


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy zdetonowały Trotyl :)

*autor: DW *data dodania: 11.05.2016*komentarzy: brak

Trotyl Zarębki vs Sokół II Kolbuszowa Dolna 1:4 (0:2)

Bramki: Wójtowicz (3′), Skrzypek (44′), Bajor (76′), D.Pik (90+3′)

Skład Sokoła: Jabłoński – Makocki, Damian Chodorowski, Dawid Chodorowski, Kolasa -  Bajor, Korab (80′ Ligęza), Skrzypek (46′ Ł.Karkut), L.Panek, D.Pik, Wójtowicz (46′Serafin).


  • Rezerwy

Klasa BVI: kolejny dreszczowiec rezerw.

*autor: DW *data dodania: 25.04.2016*komentarzy: brak

Skorpion Wylów vs Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:4 (2:1)

Bramki dla Sokoła: Ł.Panek x2, Cudecki x2

Skład Sokoła II: Jabłoński – Makocki, Chodorowski, Bajor, Ł.Karkut – Korab, Hrycyszyn (46′ Cudecki), Ligęza (46′ Kolasa), Ł.Panek – P.Panek (46′ D.Pik), Selwa.


  • Rezerwy

Klasa BVI: dramatyczny mecz i ambitna walka rezerw.

*autor: DW *data dodania: 10.04.2016*komentarzy: brak

Iskra Łączki Brzeskie vs Sokół II Kolbuszowa Dolna 3:4 (3:0)

Bramki dla Sokoła: Cudecki x2, D.Pik, Paterak

Skład Sokoła: Jabłński – Makocki, Chodorowski, Ł.Karkut, P.Pik – Kolasa (89′ Panek), Selwa, Korab (46′Cudecki), Paterak – Mazurek (20′ D.Pik), Bajor (89′ Ligęza)

Dramatyczny mecz wyjazdowy rozegrały rezerwy Sokoła. Do przerwy nasz zespół przegrywał z gospodarzami 3:0 ale dzięki determinacji i walce do ostatniego gwizdka wywiózł z gorącego terenu 3 punkty.

Brawo chłopaki, obyście byli inspiracja dla pierwszego zespołu w przyszłotygodniowym boju z Igloopolem.


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy wygrały w Przyłęku.

*autor: DW *data dodania: 27.09.2015*komentarzy: brak

Marmury Przyłęk vs Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:4

Bramki: Chmielowiec, Maciąg, Bajor, Selwa.

Skład Sokoła: Cudecki – P.Pik (46′ Golonka), Makocki (60′ Ligeza), Chodorowski, Serafin – Bajor, chmielowiec, Selwa, Maciag, Skowroński, D.Pik (90′ Ł.Karkut).


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy nie dały rady rozpędzonej Siedlance.

*autor: DW *data dodania: 13.09.2015*komentarzy: brak

Błękitni Siedlanka vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:2 (2:1)

Bramki dla Sokoła: Nowak, D.Pik

Skład Sokoła: Korab – Makocki, Chodorowski, Paterak, Serafin (30′ Nowak), Hopek, Krystel, Kolasa (50′ Cebula), Selwa – D.Pik, Frankiewicz


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy gromią.

*autor: DW *data dodania: 06.09.2015*komentarzy: brak

Sokół II Kolbuszowa Dolna vs Skorpion Wylów 9:0 (4:0)

Bramki: Chmielowiec x4 , Hopek x3, D.Pik x2

Skład Sokoła: Korab – Makocki, Ł.Karkut, Paterak, Serafin (49′ Bajor) – Nowak, Hrycyszyn, Hopek, Chodorowski (60′ Malinowski) – D.Pik, Chmielowiec (75′ Ligęza)


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy w osłabieniu ale na tarczy.

*autor: DW *data dodania: 30.08.2015*komentarzy: brak

Orzeł Kosowy vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:5 (1:2)

Bramki dla Sokoła: Tomasz Chmielowiec x3(10,55,60), Dorian Pik (30, 72)

Sokół: Cudecki – Serafin, Makocki, Ł.Karkut, Malinowski – Korab, Skowroński, Ligęza – Chmielowiec, D.Pik

 


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy poległy na Łączkach.

*autor: DW *data dodania: 23.08.2015*komentarzy: brak

Sokół II Kolbuszowa Dolna vs Iskra Łączki Brzeskie 1:2 (0:1)

Bramka: Jakub Kozłowski.