Aktualności

Wyniki żeńskich drużyn w I i III lidze

I liga kobieta (grupa Południowa)

 

1. kolejka: Rekord Bielsko-Biała – Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0 (2:0)

Bramki: Mandla 25, Skolarz 43, Kaim 66, Marchewka 88

Rekord: Kuś – Skolarz, Polnik (60.Madeja), Chrząszcz, Chóras (68.Bułka), Klos (60.Bysko), Franaszek, Mandla (75.Marchewka), Nowacka, Kubica, Kaim

Trener: Marcin Trzebuniak

Sokół: Koman – Paterak, Kaznecka, Olejarczyk, Mokrzycka, Jastrząb (80.Gwarzoł), Motyka, Wdowiak, Dudziak (85.Rodzoń), Kot, Bochenek

Trener: Ryszard Mokrzycki

Tak spisywali się piłkarze Sokoła w rundzie jesiennej 4 ligi i B klasy.

IV liga podkarpacka

1. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 3:3 (1:0) /stadion przy ul. Wolskiej

Bramki: Gorzelany 15, Kołacz 61-karny  – Sarzyński 52 i 76, Bober 63, Ferenc 67-samobójcza,

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław)

Żółte kartki: Gorzelany, Kołacz – Przybyło, Bober

Widzów: 300

 

Sokół KD: Król – P.Karkut, B.Karkut, Parys, Sałasiński (78.Brudek), Orzech (75.Wróbel), Kołacz, Gorzelany (70.Kużdżał), Maziarz (52.Dziedzic), Krawczyk (62.Prokop), Adranowicz

Trener: Rafał Leśniowski

Korona: Szczepański – Ryżak, Ferenc, Gwóźdź, Kuca – Delekta (60.Przybyło), Bober, Bigus (80.Buszta), Sarzyński (75.Kozicki), Karwacki (62.Pruchnik), Mołdoch (83.Smalarz)

Trener: Zdzisław Napieracz

Młodziczki: Mistrzynie Podkarpacia, nasze piłkarki zagrały w makroregionie.

Młodziczki zagrały w Kielcach o awans do półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek U-13
25 kwietnia w Kielcach rozegrany został turniej strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek U-13  w piłce nożnej. Prawo startu mieli mistrzowie i wicemistrzowie czterech województw:małopolskiego-MTS Piast Skawina, podkarpackiego-MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, lubelskiego-KU AZS PWSZ Biała Podlaska i świętokrzyskiego-KSP Kielce gospodarz turnieju.Grano systemem ,,każdy z każdym” 2×15 minut ze spalonym,bramki2x5 ustawione na 16 oraz po 9 zawodniczek na boisku.Do turnieju półfinałowego klubowych mistrzostw Polski awans uzyskały dwie najlepsze drużyny z turnieju.
W pierwszym meczu turnieju KSP Kielce uległ faworyzowanej drużynie AZS PWSZ Biała Podlaska 0:1.
Nasze dziewczęta w pierwszym swoim spotkaniu powalczyły z mistrzem Małopolski i faworytem turnieju Piastem Skawina ulegając jednak 2:4 po bramkach Sandry Cichockiej i Aleksandry Pleban.
W trzecim meczu turnieju Piast pokonał KSP Kielce 2:0.
Do meczu z AZS-em nasze dziewczęta przystąpiły mocno skoncentrowane, ale tuż przed przerwą straciły bramkę i po przerwie zmuszone były do ataku,jednak szybko straciły drugą bramkę i było po meczu,który ostatecznie zakończył się porażką Sokółek 0:4.
Po tym meczu naszym młodziczkom pozostała walka o III miejsce w turnieju i cel ten został osiągnięty.Po bramce Aleksandry Pleban Sokółki pokonały gospodynie KSP Kielce 1:0 i sklasyfikowane zostały na 17 miejscu w Polsce w kategorii U-13 co jest sporym sukcesem młodych piłkarek Sokoła.
W meczu o I miejsce AZS PWSZ Biała Podlaska pokonał Piasta Skawina 3:0.
Tabela końcowa turnieju:
1.KU AZS PWSZ Biała Podlaska     3  9  8-0
2.MTS Piast Skawina                       3  6  6-5
3.MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 3  3  3-8
4.KSP Kielce                                      3  0  0-4
Sokółki grały w następującym składzie:Zuzanna Drzał-Zuzanna Wygoda,Anna Puzio,Izabela Czachor,Martyna Gielarowska, Martyna Kukla,Aleksandra Czajkowska,Oliwia Ataman,Sandra Sito,Julia Serafin Sandra Cichocka i Aleksandra Pleban.Trener-Michał Franczyk.

UWAGA: Trwa nabór nowych dziewcząt z rocznika 2008 i młodsze do drużyny orliczek pod nr tel:519 583 831.Trener-Michał Franczyk.

młodziczki 2018

Jeżeli szukasz dedykowanego oprogramowania dla swojej firmy, sprawdź tutaj.
  • Rezerwy

B klasa: rezerwy jeszcze na wakacjach a grać trzeba.

*autor: DW *data dodania: 27.08.2016*komentarzy: brak

Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:11 Tempo Cmolas
Bramki dla Sokoła: S. Nowak, Korab

Sokół: Jabłoński – J. Skowroński, Korab, Makocki, Kolasa – Ligęza, Hrycyszyn, D. Pik, S. Nowak – Selwa

Druga drużyna sezon rozpoczęła porażką u siebie. Cały mecz nasz zespół grał w dziesiątkę. Część piłkarzy jeszcze chyba była myślami na wakacjach, tymczasem ligowy kalendarz jest nieubłagany i grać trzeba.
Jak mawiają najlepsi kolbuszowscy trenerzy: pierwsze śliwki – robaczywki.
Za to w niedzielę powalczymy o zwycięstwo.


  • Rezerwy

Klasa BVI: nosił wilk razy kilka….klęska na swoim terenie

*autor: DW *data dodania: 19.05.2016*komentarzy: brak

Sokół Kolbuszowa Dolna vs Marmury Przyłęk 0:5

Nasi rezerwiści stracili szansę na zbliżenie się do liderującej Kolbuszowianki i po nieciekawym meczu ulegli Marmurom pozwalając sobie na stratę aż 5 bramek.


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy zdetonowały Trotyl :)

*autor: DW *data dodania: 11.05.2016*komentarzy: brak

Trotyl Zarębki vs Sokół II Kolbuszowa Dolna 1:4 (0:2)

Bramki: Wójtowicz (3′), Skrzypek (44′), Bajor (76′), D.Pik (90+3′)

Skład Sokoła: Jabłoński – Makocki, Damian Chodorowski, Dawid Chodorowski, Kolasa -  Bajor, Korab (80′ Ligęza), Skrzypek (46′ Ł.Karkut), L.Panek, D.Pik, Wójtowicz (46′Serafin).


  • Rezerwy

Klasa BVI: kolejny dreszczowiec rezerw.

*autor: DW *data dodania: 25.04.2016*komentarzy: brak

Skorpion Wylów vs Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:4 (2:1)

Bramki dla Sokoła: Ł.Panek x2, Cudecki x2

Skład Sokoła II: Jabłoński – Makocki, Chodorowski, Bajor, Ł.Karkut – Korab, Hrycyszyn (46′ Cudecki), Ligęza (46′ Kolasa), Ł.Panek – P.Panek (46′ D.Pik), Selwa.


  • Rezerwy

Klasa BVI: dramatyczny mecz i ambitna walka rezerw.

*autor: DW *data dodania: 10.04.2016*komentarzy: brak

Iskra Łączki Brzeskie vs Sokół II Kolbuszowa Dolna 3:4 (3:0)

Bramki dla Sokoła: Cudecki x2, D.Pik, Paterak

Skład Sokoła: Jabłński – Makocki, Chodorowski, Ł.Karkut, P.Pik – Kolasa (89′ Panek), Selwa, Korab (46′Cudecki), Paterak – Mazurek (20′ D.Pik), Bajor (89′ Ligęza)

Dramatyczny mecz wyjazdowy rozegrały rezerwy Sokoła. Do przerwy nasz zespół przegrywał z gospodarzami 3:0 ale dzięki determinacji i walce do ostatniego gwizdka wywiózł z gorącego terenu 3 punkty.

Brawo chłopaki, obyście byli inspiracja dla pierwszego zespołu w przyszłotygodniowym boju z Igloopolem.


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy wygrały w Przyłęku.

*autor: DW *data dodania: 27.09.2015*komentarzy: brak

Marmury Przyłęk vs Sokół II Kolbuszowa Dolna 2:4

Bramki: Chmielowiec, Maciąg, Bajor, Selwa.

Skład Sokoła: Cudecki – P.Pik (46′ Golonka), Makocki (60′ Ligeza), Chodorowski, Serafin – Bajor, chmielowiec, Selwa, Maciag, Skowroński, D.Pik (90′ Ł.Karkut).


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy nie dały rady rozpędzonej Siedlance.

*autor: DW *data dodania: 13.09.2015*komentarzy: brak

Błękitni Siedlanka vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:2 (2:1)

Bramki dla Sokoła: Nowak, D.Pik

Skład Sokoła: Korab – Makocki, Chodorowski, Paterak, Serafin (30′ Nowak), Hopek, Krystel, Kolasa (50′ Cebula), Selwa – D.Pik, Frankiewicz


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy gromią.

*autor: DW *data dodania: 06.09.2015*komentarzy: brak

Sokół II Kolbuszowa Dolna vs Skorpion Wylów 9:0 (4:0)

Bramki: Chmielowiec x4 , Hopek x3, D.Pik x2

Skład Sokoła: Korab – Makocki, Ł.Karkut, Paterak, Serafin (49′ Bajor) – Nowak, Hrycyszyn, Hopek, Chodorowski (60′ Malinowski) – D.Pik, Chmielowiec (75′ Ligęza)


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy w osłabieniu ale na tarczy.

*autor: DW *data dodania: 30.08.2015*komentarzy: brak

Orzeł Kosowy vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:5 (1:2)

Bramki dla Sokoła: Tomasz Chmielowiec x3(10,55,60), Dorian Pik (30, 72)

Sokół: Cudecki – Serafin, Makocki, Ł.Karkut, Malinowski – Korab, Skowroński, Ligęza – Chmielowiec, D.Pik

 


  • Rezerwy

Klasa BVI: rezerwy poległy na Łączkach.

*autor: DW *data dodania: 23.08.2015*komentarzy: brak

Sokół II Kolbuszowa Dolna vs Iskra Łączki Brzeskie 1:2 (0:1)

Bramka: Jakub Kozłowski.