5 liga: kolejny udany sprawdzian Sokoła.

KS Kolorado Wola Chorzelowska vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:4 (0:1)
Bramki dla Sokoła: Korab x2, Kołacz, Buda
Skład Sokoła: Król (Kozioł)(Czachor) – Skowron (B.Karkut), Mokrzycki, P.Karkut, Ł.Gorzelany (Skowron ), Kołacz(Leśniowski) – Prokop (Brudek), Zaskalski, Buda(K.Gorzelany), Maziarz (Orzech)- Dziedzic(Korab)
Trener: Rafał Leśniowski

Dzisiaj o 19:00 przy sztucznym oświetleniu, odbył się w Woli Chorzelowskiej kolejny mecz kontrolny naszych piłkarzy.W pierwszej połowie Sokół stosował wysoki presing, szybko rozbijał akcje zaczepne gości i szybko odzyskiwał piłkę. W ataku stwarzał dużo bramkowych sytuacji. Ale Kolbuszowianie byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywali.Wynik do przerwy powinien być 4:0 a skończyło się tylko 1:0. Po zmianie stron i wprowadzonych zmianach Sokoły stwarzały kolejne sytuacje tym razem zakończone bramkami. Nie ustrzegli się jednak dwóch błędów w obronie i rywale otrzymali dwa prezenty. Generalnie jednak to nasi piłkarze mieli cały mecz pod kontrolą.