• Pozostałe

Podkarpacka Nike: Marta z statuetką dla najlepszej piłkarki 2016 roku na Podkarpaciu.

autor: DW data dodania: 27.02.2017

XV Gala Podkarpackiej Nike za nami.

Nasza zawodniczka Marta Olejarczyk została piłkarką 2016 roku na Podkarpaciu. Tak zdecydowała kapituła, która statuetką Nike nagrodziła jeszcze Jakuba Żubrowski (Stal Mielec) jako piłkarza roku i Stal Mielec jako drużynę roku. Laureatów XV plebiscytu „Podkarpacka NIKE 2016” poznaliśmy podczas jubileuszowej gali , która w tym roku odbyła się w Hotelu Łańcut. Zwycięzcom gratulowali przedstawiciele, najwyższych władz polskiej piłki z Prezesem Zbigniewem Bońkiem na czele oraz posłowie i senatorowie, a także reprezentanci władz województwa.

Kapituła złożona z przedstawicieli klubów, reprezentantów mediów oraz działaczy Podkarpackiego Związku przyznała jeszcze wyróżnienia w kolejnych kategoriach.

Trenerem roku kapituła  wybrała Włodzimierza Gąsiora (Siarka Tarnobrzeg), tytuł trenera – wychowawcy młodzieży przypadł Marcinowi Włodarskiemu (Akademia Młodych Orłów Rzeszów), młodzieżowcem roku został wybrany Piotr Marciniec (Stal Mielec), który zaczynał swoją przygodę z klubową piłką w Sokole Kolbuszowa Dolna.

Za odkrycie roku uznano Rafała Strączka (JKS Jarosław). Po raz drugi z rzędu po statuetkę za najlepszego zawodnika futsalu się sięgnął Sebastian Brocki (Heiro Rzeszów). Pierwszy raz przyznano także nominację w dwóch nowych kategoriach. Sponsorem Roku wybrano firmę Stal Systems, natomiast Samorządowcem Roku został Wójt Gminy Jarosław – Roman Kałamarz.

Cieszymy się z sukcesu Marty i Piotra i składamy im gratulacje. Dzięki ich sportowej postawie nasz klub, Sokół Kolbuszowa Dolna, znalazł się w doborowym gronie najlepszych podkarpackich klubów piłkarskich.

Podczas Gali przy dźwiękach zespołu  bawiło się ponad 400 osób.

Na Podkarpackiej Gali w Łańcucie.


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    5:12 AM08.12.2023

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Grudzień 2023
P W Ś C P S N
« lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL