5 liga: kolejny sprawdzian Sokoła zaliczony.

autor: DW data dodania: 05.03.2017

Sokół Kolbuszowa Dolna vs Izolator Boguchwała 2:1 (0:0)

Bramki dla Sokoła: Łukasz Korab, Łukasz Gorzelany

Skład Sokoła: Król (Kozioł ) – Skowron ( B.Karkut), Gaca, P.Karkut (Mokrzycki ), Zalewski( Ł.Gorzelany) – Orzech(Buda), K.Gorzelany (Maziarz), Kołacz, Zaskalski, Prokop (Brudek) – Ł.Korab

Mecz był zacięty prowadzony w szybkim tempie, można powiedzieć akcja za akcje. Oglądaliśmy dużo walki a dogodne sytuacje stwarzane były po oboma bramkami. Przy wykonywaniu przez przyjezdnych rzutu wolnego, piłka odbiła się w murze od ręki Zaskalskiego i sędzia podyktował rzut karny. Król obronił strzał oraz dobitkę tym samym wynik nie uległ zmianie. Do końca pierwszej połowy było jeszcze parę sytuacji z jednej i drugiej strony.

W przerwie trener Leśniowski zrobił kilka zmian i Sokół grał z wiatrem wiec naszym piłkarzom grało się lepiej. Stwarzali sporo sytuacji bramkowych a po jednym z rzutów rożnych, Kołacz dośrodkował na głowę Koraba i padła pierwsza bramka na 1-0. Później mogliśmy oglądać ciągłe ataki tak z jednej jak i z drugiej drugiej strony. Po jednej takiej akcji gości i zamieszaniu w polu bramkowym, napastnik Izolatora oddał mocny strzał z bliska i trafił na 1-1. Sokół nadal jednak próbował rozstrzygnąć  mecz na swoją korzyść i po faulu na 18 metrze rzut wolny wykonywał Łukasz Gorzelany, ustawił piłkę i pięknie strzelił na bramkę zdobywając zwycięskiego gola.