Zryw Dzikowiec – Sokół Kolbuszowa Dolna 3:1 (2:0)

Sędziowali:Bizoń-Białek, Lipczyński.
Bramki: Pączek 23′, Reguła 36′, Żur 54 – Świst 48′.
Sokół: K.Mazurek – Chodorowski, P.Karkut, W.Mazurek, Terlaga – H.Jamróz, D.Jamróz, Gorzelany, Świst -Ostaszewski (46′ Kłosiński), Chmielowiec (76′Ł.Karkut).

Sokół przegrał derby powiatu i zakończył bardzo nieudaną rundę. Mimo całkiem niezłej pierwszej połowy nasz zespół już do przerwy przegrywał 2:0. Ale kiedy kilka minut po wznowieniu gry Świst strzelił bramkę wydawało się, że ten mecz można jeszcze wygrać. Przez kilkanaście minut nasi piłkarze przeważali jednak kiedy do siatki Mazurka trafił Żur nadzieja prysła i do końca meczu pozostała niespełniona.
Po meczu trener Waldemar Mazurek uznał, że skoro nie udało sie wypełnić założeń punktowych na rundę (minimum 21) to oddał się do dyspozycji Zarządu.
Decyzji w jego sprawie Zarząd nie chciał podejmować na gorąco,tuż po zakończeniu spotkania. Sytuacja drużyny i sprawa trenera będzie przedmiotem obrad na najbliższym posiedzeniu.