V liga: kolejne derby powiatu-remis w Dzikowcu.

autor: DW data dodania: 12.06.2011

Zryw Dzikowiec – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:2 (0:1)

Bramki dla Sokoła: D.Korab (32), Weryński (90).

Sokół:Antos-Kulig, Pączek, Weryński, Kowal – Frankiewicz, Pancerz (80′ Urban), Terlaga (75′ Hodor), Serafin – Chmielowiec, D.Korab (75′ Pająk).

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie dominował Sokół,  a druga odsłona należała do gospodarzy. Gdyby dwie dogodne sytuacje wykorzystał Tomasz Chmielowiec, piłkarzom Zrywu ciężko byłoby się pozbierać. Jednak szczęście im sprzyjało i nawet z wykorzystaniem jedenastki podyktowanej za faul na Serafinie przyjezdni mogli nie wykorzystać. Strzał Frankiewicza odbił Król i dopiero dobitka Koraba była skuteczna. Sytuację na 0:2 miał jeszcze Serafin ale nie wykorzystał okazji.

W drugiej połowie do działania przystąpili gospodarze. Efektem było uzyskanie przewagi na boisku. Wyrównującą bramkę zdobył Reguła po zespołowej akcji i asyście Krystela. Następnie podwyższył wynik Krystel, który wyprzedził najpierw Kuliga a potem pewnym strzałem pokonał Antosa. Później mecz się wyrównał. Chmielowiec przeprowadził solową akcję ogrywając defensywę Zrywu, zagrał precyzyjnie wzdłuż bramki do zamykającego akcję Weryńskiego, który nie zmarnował okazji i doprowadził do wyrównania w ostatniej chwili.