• Pływanie

Sekcja pływacka: towarzyskie zawody pływackie na Fregacie.

autor: DW data dodania: 14.07.2011

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna vs  Sekcja Pływacka z Głogowa Młp.

W dniu 26 maja, sekcja pływacka Sokoła zmierzyła swoje siły z sekcją z Głogowa Młp. Zawody odbyły się na basenie „Fregata” w Kolbuszowej. W zawodach startowały zawodniczki i zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach w stylach : grzbietowym i dowolnym. Na dystansie 4 x 50 wystartowała sztafeta w składzie mieszanym: 2 zawodniczki i 2 zawodników w kategorii klas IV.

Zawodnicy którzy stanęli na podium otrzymali medale i drobne upominki.

Poniżej podajemy wyniki zawodów.

Wyniki zawodów sekcyjnych KOLBUSZOWA /GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 2011

25m – Styl grzbietowy dziewczęta kl. I (2003) czas sekcja
1. Magdalena Wróbel 28:30 Głogów Młp.
2. Emilia Stąpor 28:61 Kolbuszowa
3. Dominika Serafin 29:01 Kolbuszowa
25m -styl grzbietowy chłopcy kl.I (2003)
1. Łukasz Krasoń 32:32 Głogów Młp.
2. Jan Ozimek 37:39 Kolbuszowa
50m styl grzbietowy dziewczęta kl II (2002)
1. Iga Zimny 53:65 Kolbuszowa
2. Maja Rak 53:82 Kolbuszowa
25m – Styl dowolny dziewczęta kl. lI i III (2001/02)
1. Gabriela Rzewnis 22:02 Głogów Młp.
2. Maja Rak 23:91 Kolbuszowa
3. Natalia Wajda 24:40 Głogów Młp.
25m – Styl dowolny chłopcy kl. Iii III
1. Moszczak Radosław 19:01 Głogów Młp.
2. Sebastian Ziemba 20:30 Głogów Młp.
3. Białek Norbert 20:89 Głogów Młp.
50m -styl dowolny dziewczęta kl.IV i V
1. Joanna Kopaczek 40:57 Kolbuszowa
2. Klaudia Szypuła 41:46 Kolbuszowa
3. Kornelia Olszówka 43:45 Kolbuszowa
50m -styl dowolny chłopcy kl.IV i V
1. Kamil Woźniak 38:94 Kolbuszowa
2. Kamil Bąk 39:48 Głogów Młp.
3. Aleksander Augustyn 39:52 Kolbuszowa
50m -styl grzbietowy dziewczęta kl.IV i V
1. Joanna Kopaczek 45:58 Kolbuszowa
2. Klaudia Szypuła 48:17 Kolbuszowa
3. Kornelia Olszówka 49:85 Kolbuszowa
50m -styl grzbietowy chłopcy kl.IV i V
1. Kamil Woźniak 44:41 Kolbuszowa
2. Aleksander Augustyn 45:72 Kolbuszowa
3. Kamil Bąk 46:71 Głogów Młp.
50m -styl dowolny dziewczęta kl.VI i starsi
1. Anna Kozubal 37:68 Kolbuszowa
2. Ewelina Owoc GłogówMłp.
3. Patrycja Kotowska Kolbuszowa
50m -styl dowolny chłopcy kl.VI i starsi
1. Maciej Zwolski 34:67 Kolbuszowa
2. Wojciech Stąpor 35:53 Kolbuszowa
3. Dawid Migas 36:56 Kolbuszowa

Prowadzący sekcję: Piotr Gimbut, Anna Frankiewicz, Bartosz Pietryka


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    5:06 AM28.06.2017

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
« maj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL