• Pływanie

Pływanie: zawody mikołajkowe na Fregacie.

autor: DW data dodania: 21.12.2011

Otwarte Zawody Mikołajkowe w Pływaniu

16 grudnia odbyły się na pływalni krytej „Fregata” otwarte zawody mikołajkowe w pływaniu zorganizowane przez MUKS „Sokół” Kolbuszowa Dolna oraz pływalnie FREGATA. W zawodach wzięło udział około stu dzieci z terenu miasta i gminy Kolbuszowa, z Cmolasu, Majdanu Królewskiego i Komorowa. Wśród uczestników nie zabrakło członków sekcji pływackiej naszego klubu. Zawody przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, a dla wszystkich uczestników słodycze.

Zorganizowanie takiej imprezy było możliwe dzięki środkom finansowym przyznanym przez Urząd Miasta i Gminy Kolbuszowa dla sekcji pływackiej.

W rozwinięciu przedstawiamy wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach.

Dzieci i młodzież:

m. Dystans – grupy wiekowe czas Szkoła/sekcja
25m stylem grzbietowym chłopców (rocz. 2005)
1. Karol Harchut 34:19 Zerówka
25m styl grzbietowy chłopcy kl. I (2004)
1. Michał Watras 33:08 SP2
2. Jakub Wilk 43:66 SP1
3. Szymon Jagodziński 44:06 SP2
25m styl grzbietowy dziewczęta kl. I (2004)
1. Roksana Guźda 26:75 SP2(sek.)
2. Łucja Chodorowska 28:13 SP2(sek.)
3. Karolina Brzoza 32:28
25m styl grzbietowy dziewczęta kl. II (2003)
1. Emilia Stąpor 24:63 SP1 (sek.)
2. Olga Borowska 26:00 SP2(sek.)
3. Klaudia Kolis 26:25 SP1(sek.)
25m styl grzbietowy chłopcy kl. II (2003)
1. Wiktor Kiwak 24:19 SP2(sek.)
2. Darek Szypuła 28:84 SP Komorów(sek.)
3. Jan Ozimek 29:59 SP2(sek.)
50m styl dowolny dziewczęta kl. III (2002)
1. Maja Rak 49:06 SP2(sek.)
2. Iga Zimny 49:53 SP2(sek.)
3. Zuzanna Zielińska 54:50 Majdan Królewski
50m styl dowolny chłopcy kl. III (2002)
1. Bartłomiej Szalony 52:15 SP2
2. Szymon Szabarkiewicz 53:44 SP2(sek.)
3. Wiktor Kosiorowski 58:42 Majdan Królewski(sek)
50m – Styl dowolny dziewczęta kl. IV-VI
1. Klaudia Szypuła 39:09 SP Komorów(sek.)
2. Kornelia Olszówka 39:53 SP1(sek.)
3. Joanna Kopaczek 39:75 SP2(sek.)
50m –styl dowolny chłopcy kl. IV i V
1. Mateusz Sochacki 33:37 SP2(sek.)
2. Aleksander Augustyn 39:53 SP2(sek.)
3. Przemysław Syper 39:75 SP2(sek.)
50m –styl dowolny dziewczęta (Gim)
1. Magdalena Jachyra 33:38 Cmolas
2. Faustyna Lubera 35:40 Cmolas
3. Celina Wilk 38:93 Cmolas
50m –styl dowolny chłopcy (Gim)
1. Szymon Tyczka 31:90 Cmolas
2. Wojciech Stąpor 32:49 SP1(sek.)
3. Dawid Sochacki 34:35 SP2(sek.)
50m –styl dowolny dziewczęta (L.O)
1. Monika Małek 33:28 L.O Kolbuszowa
2. Marcelina Świst 33:37 L.O Kolbuszowa
3. Katarzyna Jóźwik 36:56 L.O Kolbuszowa
50m –styl dowolny chłopcy (L.O)
1. Tomasz Jóźwik 29:53 L.O Kolbuszowa
2. Krzysztof Surdyka 31:97 L.O Kolbuszowa
3. Damian Jachyra 32:81 L.O Kolbuszowa
4×50 m sztafeta dziewcząt (SP)
1. SP nr 1 Kolbuszowa 2:55:59 Kolbuszowa
2. SP nr 2 Kolbuszowa 2:56:06 Kolbuszowa
4x50m sztafeta chłopców (SP)
1. SPnr2 Kolbuszowa 2:26:94 Kolbuszowa
4x50m sztafeta dziewcząt( Gim)
1. Gim nr2 Kolbuszowa 3:02:35 Kolbuszowa
4x50m sztafeta chłopców (Gim)
1. Gim nr2 Kolbuszowa 2:34:56 Kolbuszowa
4×50 sztafeta dziewcząt (L.O) Kolbuszowa
1. M. Świst, Posłuszna, M. Orzech, M.Małek 2:38:15 L.O Kolbuszowa (A)
2. K. Jóźwik, E. Nowak, A. Piechota, K.Tyrpin 2:46:00 L.O Kolbuszowa (B)
4x50m sztafeta chłopców(L.O)
1. D. Jachyra, T. Durak, K. Surdyka, T. Jóźwik 2:17:00 L.O Kolbuszowa

Seniorzy:

100m stylem dowolnym – 18 lat i starsi

- mężczyźni -

czas
1. Bartosz Pietryka 1:02:82
2. Witold Rado 1:05:25
3. Rafał Serafin 1:12:28
4. Michał Halibart 1:23:00
100m stylem dowolnym – 18 lat i starsi

- kobiety –

1. Natalia Czyżewska 1:13:62
2. Maria Olszowy 1:27:72

Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    5:12 AM11.12.2017

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL