• Juniorki/młodziczki

Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu Kobiet: juniorki wice mistrzyniami Podkarpacia w Dębicy a młodziczki piąte w Harasiukach.

autor: DW data dodania: 20.02.2017

Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu Kobiet U-13 i U-16

o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN.

Dębica 18.02.2016 , juniorki (U-16)

Skład Sokołek: Kubiś – Bogacz, Świst, Paterak, Kitrys, Bogdan, J.Szalony, A.Draus.

Trener: Eugeniusz Sito

W sobotę w hali przy obiektach Wisłoki Dębica odbył się finałowy turniej Mistrzostw Podkarpacia w Futsalu Kobiet w kategorii juniorek młodszych. Nasze młode piłkarki zajęły drugie miejsce w turnieju i w klasyfikacji końcowej, również zajęły drugą lokatę. Poza konkurencją była ekipa młodych Resoviaczek, która wywalczyła mistrzowski tytuł. Gratulujemy.

Wyniki meczy Sokółek: Sokół vs DAP Dębica 1:3, Sokół vs Resovia Rzeszów 0:5, Sokół vs Olimpia Pysznica 3:0

Kolejność w Mistrzostwach:

1.Resovia Rzeszów – Mistrz Podkarpacia 2016/2017

2. Sokół Kolbuszowa  – Wice Mistrz Podkarpacia 2016/2017

3.DAP Dębica

4.Olimpia Pysznica

Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN wręczał, prezes Podkręgu Dębica, Wiceprezes Podkarpackiego ZPN, Pan Wiesław Lada.

Harasiuki 18.02.2016, młodziczki(U-13)

Skład Sokółek: Białek – Wygoda, Czajkowska, Ataman, Drzał, Pyryt, Maciąg, Gunia, Sasiela, Puzio, Kurzawa.

Trener: Michał Franczyk

W tym samym dniu w Harasiukach odbył się turniej mistrzowski młodziczek. Był to czwarty, finałowy turniej, który wyłonił Mistrza Podkarpacia w sezonie 2016/2017. Tytuł ten przypadł ponownie piłkarkom Resovii, które na finiszu wyprzedziły rewelacyjnie spisujący się w całym cyklu rozgrywek team gospodyń z Harasiuk. Sokółki zagrały tym razem trochę gorsze zawody i w turnieju zajęły ostatnie miejsce ale w klasyfikacji generalnej mistrzostw były piąte.

Wyniki meczy: Sokół vs Harasiuki 0:3, Sokół vs Resovia 0:2,  Sokół vs Grodzisko 1:2 (bramka Puzio), DAP vs Sokół 0:0, Biłgoraj vs Sokół 0:0