• Juniorki/młodziczki

Juniorki: Sokółki brązowymi medalistkami Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia w futsalu kobiet U16.

autor: DW data dodania: 09.02.2019

Juniorki brązowymi medalistkami MM Podkarpacia w futsalu kobiet U16.

Skład Sokółek: Oliwia Gacek – Amelia Marczenia, Weronika Kołodziej, Karolina Szalony, Kinga Kopeć, Weronika Sasiela, Ataman Oliwia, Anna Puzio.

Bramki dla Sokoła zdobyła Anna Puzio x 2.

Trener Michał Franczyk.

Najlepszą bramkarką została Oliwia Gacek

Sokółki , brazowe medalistki U16

Dzisiaj, tj. w sobotę 9 lutego rozegrany został w hali LO w Kolbuszowej finałowy turniej Młodzieżowych  Mistrzostw Podkarpacia w futsalu kobiet, juniorek U16. Do ostatniej rozgrywki w tej kategorii przystąpiło 6 drużyn. Sokół Kolbuszowa, DAP Dębica, Resovia Rzeszów, Resovia II, Sanovia Lesko oraz AP Jasło. Drużyna Stali Stalowa Wola nie przystapiła do rozgrywek i zgodnie z regulaminem (rozegrała tylko jeden z trzech turniejów) sklasyfikowana została na ostatnim miejscu.

Wyniki meczów: Sokół vs DAP 2:1, Resovia vs Resovia II 2:2, AP Jasło vs Sanovia 0:2, Sokół vs Resovia II 0:1, DAP vs AP Jasło 3:1, Resovia vs Sanovia 0:0, Sokół vs AP Jasło 0:0, Resovia II vs Sanovia 3:0, DAP vs Resovia 2:1, Sokół vs Sanovia 0:0, AP Jasło vs Resovia 0:4, Resovia II vs DAP 6:0, Sokół vs Resovia 0:0, Sanovia vs DAP 0:2, Resovia II vs AP Jasło 5:0.