5 liga: co za emocje nad Nilem, było blisko ale…nadzieja umiera ostatnia.

Sokół Kolbuszowa Dolna vs Monis Bielowy 3:0

Bramki: Kamil Adranowicz (58′), Kornel Kołacz (70-karny), Prokop (77′)

Skład Sokoła: Król -B.Karkut, Skowron, Gaca, Zalewski(56′P.Karkut) – Maziarz (46′ Adranowicz), Kołacz, Prokop, Zaskalski (89′ Mokrzycki), Orzech (67′ Korab) – Dziedzic (85′ Buda)
Trener:Rafał Leśniowski.
Widzów 100
Nad Nilem dzisiaj nie brakowało emocji. Goście przyjechali na Dolna mocno zmotywowani i od początku rzucili się do zdecydowanego ataku. Ta determinacja przeciwników nieco zaskoczyła naszych piłkarz, którzy dali się zepchnąć do dość chaotycznej obrony. Efekty mogły być nieprzyjemne. Najpierw przyjezdni nie wykorzystali jednak karnego a w drugiej połowie, na początku, strzelili go ze spalonego. W końcu jednak nasi zawodnicy odzyskali rezon i najpierw bramkę zdobył po składnej akcji Adranowicz a później karnego wykorzystał Kołacz. Kropkę nad i postawił Prokop parę minut później. Monis jednak nie odpuszczał i do ostatnich minut ze zdumiewającą zażartością starał się zdobyć bramkę.
Prawdziwe emocje zapanowały jednak chwilę przed końcem meczu, kiedy okazało się, że Wisłoka tylko remisuje z broniącym się przed spadkiem zespołem z Trześni 1:1. Niestety mecz, który trwał 97 minut zakończył się jednak wygraną dębiczan 2:1.