• Pozostałe

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze: wczoraj wybrano nowy Zarząd i Prezesa Klubu.

autor: DW data dodania: 20.12.2016

Dariusz Widelak nowym prezesem Klubu na kadencję 2016/2020.

Kolbuszowa Dolna 19-12-2016

Wczoraj obradowało Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze naszego Klubu. Po wysłuchaniu merytorycznego sprawozdania z działalności Zarządu w mijającej czteroletniej Kadencji przedstawionego przez ustępującego prezesa Dariusza Widelak, oraz po zapoznaniu się z sprawozdaniem Komisji Rewizyjnej obejmującym sprawy finansowe, zebrani członkowie na wniosek Komisji Rewizyjnej udzielili Zarządowi absolutorium. Następnie prowadzący spotkanie przewodniczący Andrzej Jadach, zarządził zgodnie z porządkiem obrad wybory do nowego Zarządu Klubu. Odbyło się głosowanie tajne w wyniku, którego wybrano członków nowego Zarządu Klubu. Następnie w trakcie kilkunastominutowej przerwy w obradach nowy Zarząd ukonstytuował się.

Zarząd MUKS Sokół na kadencję 2016/2020.

Dariusz Widelak – Prezes Zarządu

Andrzej Skowroński – Wiceprezes

Joanna Sudoł  – Sekretarz

Marek Skowroński – Skarbnik

Patrycja Motyka – Członek Zarządu/ d.s. grup młodzieżowych

Janusz Karkut – Członek  Zarządu

Piotr Karkut – Członek Zarządu / d.s. organizacyjnych

Komisja Rewizyjna:

Andrzej Lubera

Norbert Król

Łukasz Gorzelany

Nowemu Zarządowi życzymy wytrwałości oraz wielu sukcesów w zarządzaniu Klubem.

Następnie odbyła się dyskusja na temat najbliższej przyszłości Klubu. Rozmowę zdominował temat projektu połączenia sekcji męskiej Klubu z  sekcją seniorską KKS Kolbuszowianka. Zgromadzeni mieli sporo obaw i wątpliwości co do tego projektu. Ostatecznie postanowiono poczekać na wyniki dalszych rozmów z  przedstawicielami Zarządu Kolbuszowianki oraz Panem Burmistrzem Janem Zubą.

 


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    10:02 AM27.02.2024

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Luty 2024
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL