8 kolejka – 23.09.2012 – Trzęsówka

Vigor Trzęsówka – Sokół II Kolbuszowa Dolna 1-1 (0-1)

Gol dla Sokoła: Skowroński (24’)

Sokół II: Marciniec – Malinowski, Makocki, Wójcicki, Widelak – Mańkowski (75’ Ligęza), Hrycyszyn, Korab, Michałek – Skowroński (65’ Biesiadecki), Chmielowiec

Sokół II prowadził po pierwszej połowie z outsiderem B-Klasy 1-0 po trafieniu Skowrońskiego. W drugiej odsłonie w roli głównej wystąpił młody arbiter, który ewidentnie nie radził sobie z prowadzeniem spotkania. Vigor doprowadził do wyrównania w 72 minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej naszych zawodników. Kilka minut później na boisku zawrzało, po ostrym faulu na Michałku doszło do przepychanki graczy obu drużyn, do których dołączyli kibice gospodarzy! Sędzia po krótkiej przerwie wyrzucił z boiska Michałka (druga żółta kartka) oraz piłkarza Vigoru (czerwień). Mimo kilku groźnych okazji w ostatnich minutach meczu (strzały Hrycyszyna i Biesiadeckiego), wynik nie uległ zmianie…

autor: pawel_wujek