V liga: dramatyczna końcówka, nasz bramkarz strzela gola.

autor: DW data dodania: 01.09.2013

Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 3:3 (1:1)

Bramki dla Sokoła: Hopek (21′), Trela (85′), K.Mazurek (90′)

Skład Sokoła: K.Mazurek – Karkut, Zalewski, Parys, Trela – Maziarz, Kołacz, Hopek, Paśko – Kozłowski (75′ Chodorowski), Wójciak.

Dramatyczny mecz rozegrali nasi piłkarze w Wiśniowej. Po pierwszej połowie wszystko wydawało się pod kontrolą a stan meczu 1:1. Jednak już po pięćdziesięciu minutach gospodarze prowadzili 2:1 po faulu w polu karnym Piotra Karkuta na ich zawodniku. Następnie podwyższyli szybko swoją przewagę do 3:1. Sokół wydawał się być rozbity ale ciągle walczył o lepszy wynik. Pięć minut przed końcem meczu w pole karne dośrodkował Maziarz a głowę przyłożył Trela i było 3:2. Kilka minut później Sokół miał rzut rożny i jako z była to już ostatnia minuta meczu pod bramkę Wisłoka udał się także  nasz bramkarz Kamil Mazurek, który skutecznie zamknął dośrodkowanie i głową wyrównał stan meczu na 3:3.