V liga: gorąca atmosfera na inauguracji sezonu.

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA – WISŁOKA DĘBICA 2-2 (1-0)
BRAMKI: Świst (32-wolny) Chmielowiec (78) – Pruś (90), Micek (90+2).

SOKÓŁ: K. Mazurek – Chodorowski, Trela, Karkut, W. Mazurek – K. Gorzelany, Korab (71. Serafin), Hopek (47. Chmielowiec), Świst, Maziarz – Kłosiński.

WISŁOKA: Bieszczad – Weres, Cieślik, Kluk, Micek – Kubisztal (46. Nylec), Kuter (75. Podlasek), Wolak, Szela (61. Kot) – Adranowicz, Pruś.

SĘDZIOWAŁ Jakub Tomoń oraz Tomasz Węgrzyn i Mateusz Tomoń (Rzeszów).

ŻÓŁTE KARTKI: Trela, Korab, K. Gorzelany, K. Mazurek – Adranowicz, Kubisztal, Micek, Kot, Nylec. CZERWONA KARTKA: Gorzelany (70, druga żółta).

WIDZÓW 200 (100 z Dębicy).

Sokół wyszedł na prowadzenie dzięki sprytnemu uderzeniu Andrzeja Śwista z rzutu wolnego. Po drugiej stronie szanse na pokonanie Kamila Mazurka mieli wychowankowie Kolbuszowianki: Stanisław Pruś (groźne „główki”) i Kamil Adranowicz (trafił w słupek).  20 minut przed końcem kolbuszowianie stracili Kamila Gorzelanego (druga żółta kartka), ale na boisku był zawsze groźny Tomasz Chmielowiec. Wykorzystał niezdecydowanie Zbigniewa Kluka, położył bramkarza Łukasza Bieszczada i podwyższył na 2-0.  Wisłoka dopięła swego dopiero w ostatnich minutach meczu, a przy stanie 2-2 dobrą okazję miał jeszcze Tomasz Kot.