• Seniorzy

V liga: bardzo dobry mecz nad Nilem.

autor: DW data dodania: 01.09.2012

Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa 3:1 (1:1)

Sędziował: Krzysztof Bizoń.

Bramki: Łukasz Karkut (5′), Dawid Maziarz (48′), Gorzelany (75′) – Wolański (2′).

Widzów: 100

Sokół: Tomczyk – W.Mazurek, Trela, Kowal, Terlaga – Kłosiński, Świst, Gorzelany (78′ Chodorowski), Maziarz- Ł.Karkut (70′ D.Jamróz), Serafin (78′ H.Jamróz).

Nad Nilem obejrzeliśmy ciekawy mecz. Szybko zdobyta bramka zdawała się lepiej ustawiać piłkarzy Wisłoka, ale kolbuszowianie odpowiedzieli natychmiast. Będąc w sytuacji sam na sam Łukasz Karkut nie zmarnował okazji i pewnie zmieścił piłkę obok golkipera gości. Do przerwy przyjezdni nie potrafili się otrząsnąć z zaskoczenia, więc optycznie przeważali gospodarze. Nie potrafili jednak, mimo kilku dogodnych sytuacji poprawić wyniku. Co nie udało się przed przerwą wyszło zaraz po zmianie stron. Po kontrze Dawid Maziarz znalazł się w narożniku pola karnego i huknął nie do obrony. Taki obrót sprawy zdenerwował gości, którzy walczyli o każdą piłkę i przez kilkanaście minut przeważali na boisku. Stworzyli także w tym okresie  kilka groźnych sytuacji ale Tomczyk pewnie i szczęśliwie interweniował.  Piętnaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry, po kolejnej kontrze, Serafin  obsłużył idealną piłką Gorzelanego i temu pozostało skierować piłkę do bramki. Utrata gola nie ostudziła zapału zawodników Wisłoka do prób poprawienia wyniku przez co Sokół miał kolejne okazje do kontry. Po jednej z takich akcji bramkarz przyjezdnych interweniował poza polem karnym faulując naszego zawodnika za co obejrzał czerwoną kartkę. Resztę regulaminowego czasu gry oraz doliczone przez sędziego pięć minut Wisłok musiał grać w dziesiątkę. Trzeba docenić, że piłkarze gości do końca próbowali zdobyć bramkę i zmniejszyć rozmiar porażki. Nasi piłkarze mogli także podwyższyć prowadzenie bo stworzyli wiele dogodnych sytuacji ale zabrakło szczęścia lub koncentracji.


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    5:12 PM03.12.2023

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Grudzień 2023
P W Ś C P S N
« lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL