• Pozostałe

Turniej Halowy: podwójne „pudło” dla Sokółek na Słowacji.

autor: DW data dodania: 16.12.2010

Sokółki seniorki zajęły 2 a juniorki młodsze 3 miejsce na turnieju w Spisskiej Novej Vsi.

Sokół seniorki: Anna Błyskal-Agnieszka Pastuła, Joanna Streb, Iwona Wdowiak, Karolina Bochenek, Mariola Krystel, Aleksandra Sagan, Mariola Zielińska, Patrycja Mortyka.

Sokoł juniorki: Ilona Łaszczyk – Gabriela Mierzwa, Monika Zielińska, Patrycja Greguła, Klaudia Korab, Wiktoria Kolasa, Magdalena Motylska.

Bardzo udany był jednodniowy wyjazd zawodniczek Sokoła na halowy turniej w Spisskiej Novej Vsi (Słowacja). Nasz Klub wystawił dwie drużyny: seniorki i juniorki młodsze, które rywalizowały z ekipami Reprezentacji Juniorek Wschodniej Słowacji (Vyber Stropkov), FK Presov oraz DFK Spisska Nova Ves.  W składzie zespołu ze Stropkova występowały między innymi reprezentantki Słowacji U-19. Cieszy szczególnie postawa i niezły rezultat naszych młodych zawodniczek, które pokazały charakter i duże zaangażowanie w grę. Wszystkim naszym piłkarkom gratulujemy.

Wyniki meczów: DFK Spisska NV-Presov 1:0, Sokół s.- Stropkov 0:3, Sokół j. – Presov 1:2, Stropkov – DFK Spisska NV4:3, Sokół s. -Sokół j. 9:1,  Presov- Stropkov 1:5,  Sokół j.-DFK Spisska NV 3:1, Presov-Sokół s. 1:5, Sokół j.- Stropkov 1:6, DFK Spisska NV- Sokół s. 1:2.

Strzelczynie bramek.

Sokół seniorki: Pastuła x7, Krystel x2, Bochenek x3, Motyka x2, Wdowiak x1, Streb x1.

Sokół juniorki: Zielińska x4, Greguła x1, Korab x1.

Serdecznie gratulujemy przyjaciołom ze Spisskiej Novej Vsi bardzo dobrej organizacji  turnieju.

Dziękujemy koledze Jaroslavovi Bereznemu ze Stropkova oraz organizatorom Petrovi Juriak i Slavomirovi Hluchan za zaproszenie na Turniej.

Dziękujemy Panu Januszowi Szczupakowi, przewodniczącemu Wydziału Młodzieżowego Podkarpackiego ZPN za wsparcie i wspólny wyjazd na turniej.

Dziękujemy firmom Vispro Rzeszów oraz Budmax Kolbuszowa za wparcie umożliwiające organizację wyjazdu.

DODANE FOTO …

Ostateczna kolejność turnieju:

1.Stropkov; 2.Sokół s.; 3.Sokół j.; 4.Presov; 5.Spisska NV.

Najlepsza zawodniczka: Lenka Dominikowa.

Najlepsza bramkarka: Zuzana Mondrakova.

Najskuteczniejsza strzelczyni: Viktoria Galova.

Zawody były zorganizowane na przestronnej Hali Miejskiej, boisko do gry było nieco większe niż w hali naszego LO, grało się na bramki 2×5 m, a kibice obserwowali mecze  z wygodnej trybuny. Słowaccy organizatorzy przyjęli nas bardzo gościnnie, po zakończeniu imprezy uraczyli wszystkich gości obiadem oraz drobnymi upominkami. Zwycięskie zespoły otrzymały medale i puchary. Turniej stał na niezłym poziomie a mecze były bardzo emocjonujące. Mimo to trzeba podkreślić czystą grę i postawę fair play wszystkich zawodniczek uczestniczących w rozgrywkach.

Zdjęcia z turnieju.


Skomentowano 1 raz

  1. Gość Gość

    9:02 AM27.02.2024

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Luty 2024
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL