• Juniorki/młodziczki

Podkarpacka Liga juniorek: pewna wygrana juniorek, Syrenka odpływa z niczym.

autor: DW data dodania: 20.06.2014

Sokół Kolbuszowa Dolna vs Syrenka Roźwienica 4:0 (1:0)

Bramki dla Sokoła: Korab, Sztuka, Mokrzycka (k), Kaznecka

Skład Sokoła: Kołodziej – Łaszczyk, Olejarczyk, Wróblewska, Rozwód – Kaznecka, Zbyrad, Korab, Maziarz – Sztuka, Korab oraz Korzępa.

Był to przedostatni mecz juniorek w bieżącym sezonie. Przeciwniczki walczyły twardo szczególnie w pierwszej połowie, ale mecz dobrze się ułożył dla naszych piłkarek. Już w pierwszych minutach w pole karne dynamicznie wdarła sie Klaudia Korab i mimo, że niebezpiecznie zderzyła się z interweniująca bramkarka  to jednak zdołała umieścić piłkę w siatce. W dalszej części pierwszej połowy to Sokółki miały więcej z gry ale nie potrafiły wykorzystać przewagi. Dwie doskonałe sytuacje miała Kasia Sztuka ale zabrakło precyzji i odrobinę szczęścia.

Po zmianie stron, zbiegiem czasu przewaga naszych zawodniczek była coraz wyraźniejsza i w końcu została udokumentowana bramkami. Piłką trafiła w końcu do siatki Kasia Sztuka a parę minut później w dynamicznej akcji wywalczyła rzut karny, który na bramkę pewnym strzałem zamieniła Ola Mokrzycka. Na koniec, w zamieszaniu podbramkowym z trudnej pozycji zaliczyła trafienie Basia Kaznecka.


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    11:02 PM07.02.2023

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Luty 2023
P W Ś C P S N
« maj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL