• Seniorki

Mistrzostwa Polski w piłce plażowej: Sokółki czwarte w Kołobrzegu.

autor: DW data dodania: 05.08.2017

Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna  tuż za podium XI Mistrzostw Polski w piłce plażowej kobiet Kołobrzeg 2017.

Skład GE Sokół Kolbuszowa Dolna: Ewa Koman – Karolina Bochenek, Emilia Kazimierczak, Barbara Kaznecka, Kornelia Dudziak, Małgorzata Kot, Aleksandra Draus, Aleksandra Mokrzycka, Patrycja Motyka, Agata Nazarko, Marta Olejarczyk, Iwona Wdowiak (kpt).

W ubiegły weekend Sokółki uczestniczyły w rozgrywkach XI Mistrzostw Polski w piłce plażowej kobiet w Kołobrzegu. W turnieju uczestniczyło 11 drużyn (dwunasta Praga Warszawa zrezygnowała z uczestnictwa w ostatniej chwili ). Drużyny podzielono na cztery grupy. Nasze piłkarki zajęły drugie miejsce w swojej grupie za zespołem RED Devils Ladies Chojnice i jako jedyne z tego miejsca awansowały do półfinału.  W meczu półfinałowym kolbuszowianki zmierzyły się z obrończyniami tytułu z przed roku, ekipa AZS UAM Poznań (w skład drużyny wchodziły znane zawodniczki ekstraligowe z poznańskich boisk trawiastych). Nasze piłkarki zagrały świetne zawody i postawiły się mistrzyniom. Jeszcze trzy minuty przed końcem meczu to one były w finale, jednak poznanianki najpierw bezbłędnie wykonały rzut wolny i wyrównały stan gry a minutę później wykorzystały konsternacje Sokółek i rozstrzygnęły spotkanie na swoja korzyść.   Tym Samym nasze zawodniczki straciły niepowtarzalna szansę debiutu telewizyjnego, bowiem mecz finałowy kobiet pokazywała stacja nc+sport w sobotę 29 lipca o godzinie 13:15.

W meczu o trzecie miejsce piłkarki Sokoła uległy swoim grupowym rywalkom Red Devils Chojnice i zajęły ostatecznie czwarte miejsce w turnieju.

Klasyfikacja turnieju:

1. Lady Grembach EE Łódź

2.AZS UAM Poznań

3.RED Devils Ladies Chojnice

4. Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna

Na fotorelacje zapraszamy na nasz fanpage ba facebook’u.

Sokółki w Kołobrzegu


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    3:03 PM01.03.2024

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Marzec 2024
P W Ś C P S N
« lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL