Mecz Noworoczny: Puchar Burmistrza dla Sokoła.

autor: DW data dodania: 02.01.2012

Kolbuszowianka – Sokół Kolbuszowa Dolna 7:7 (2:5)

Rzuty karne 3:4

Bramki: Szalony 3, Warzocha, Chodorowski, Kołacz, Romaniuk – K. Mazurek 3, Król, Weryński, Serafin, Krystel.

Bodajże po raz dwunasty zespoły Kolbuszowianki i Sokoła stanęły do noworocznego pojedynku o Puchar Burmistrza Kolbuszowej.  Tym razem od pierwszych minut to Sokół dominował na boisku. Nasi zawodnicy wyglądali na bardziej wypoczętych po sylwestrowych szaleństwach, stworzyli kilka efektownych akcji a skutecznością wykazali się … bramkarze Kamil Mazurek i Norbert Król. do przerwy nasza ekipa zdobyła 5 bramek i wydawała się pewna wygranej.

Początek drugiej połowy należał jednak do Kolbuszowianki ale nic jeszcze nie zapowiadało dramatycznej końcówki. Nasi zawodnicy na bramkę dla przeciwnika odpowiadali swoim trafieniem. Jednak przy stanie 7:4 coś się zacięło. W końcówce skuteczniejsi byli kolbuszowianie i zdołali wyrównać w doliczonym czasie gry.

Wynik rywalizacji rozstrzygnąć musiały rzuty karne. Tutaj dopisało nam szczęście, raz zawodnik Kolbuszowianki przestrzelił a drugi raz nasz młody bramkarz obronił