• Pozostałe

Mamy nowe władze Klubu

autor: DW data dodania: 12.03.2009

Wczoraj tj. 29.12.2008 roku w lokalu Szkoły Podstawowej w Kolbuszowej Dolnej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze członków UKS Sokół Kolbuszowa Dolna.

W zebraniu wzięli udział członkowie Klubu oraz zaproszeni goście, którzy zechcieli w nim uczestniczyć. A mianowicie Poseł na Sejm RP, pan Zbigniew Chmielowiec oraz radny Rady Miejskiej w Kolbuszowej pan Józef Fryc.

Na kolejną kadencję wybrany został Zarząd w składzie: Dariusz Widelak -prezes Klubu, Andrzej Skowroński -wiceprezes, Dorian Pik -sekretarz, Marek Skowroński- skarbnik, oraz członkowie: Janusz Karkut, Piotr Sawuła, Natalia Lorenc.

Komisja rewizyjna przez następne cztery lata działać będzie w składzie: Marcin Płaza -przewodniczący, Andrzej Lubera, Tomasz Gul.

Tematem zebrania było sprawozdanie z działalności ustępującego Zarządu, głosowanie nad udzieleniem absolutorium oraz wybór nowych władz Klubu. Jednym z punktów obrad miały być także zmiany w statucie Klubu. Niestety brak wymaganej przez obowiązujący statut połowy uprawnionych do głosowania spowodował, że Walne Zebranie nie rozpatrywało tej sprawy, natomiast podjęto uchwałę o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Statutowego w dniu 23.01.2009 roku.

Pozostały porządek obrad został już w pełni zrealizowany. Sprawozdanie merytoryczne przedstawione przez ustępującego prezesa Dariusza Widelaka, oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej zostały jednogłośnie przyjęte przez Walne Zebranie, również jednogłośnie uchwalono absolutorium dla ustępującego Zarządu.

W czasie poświęconym na dyskusję Prezes Klubu wyjaśnił zebranym na czym polegają projektowane zmiany w statucie i ogólnie omówił ich treść. Wiceprezes Andrzej Skowroński przedstawił cele jakie powinny przyświecać nowemu zarządowi w nadchodzącej kadencji. Głos zabrali także trenerzy Marek Lorenc i Ryszard Zieliński, którzy potwierdzili aspirację obu zespołów (mężczyzn i dziewcząt) do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Następnie odbyły się wybory nowych władz Klubu. Na kolejną kadencję wybrany został Zarząd w składzie: Dariusz Widelak -prezes Klubu, Andrzej Skowroński -wiceprezes, Dorian Pik -sekretarz, Marek Skowroński- skarbnik, oraz członkowie: Janusz Karkut, Piotr Sawuła, Natalia Lorenc. Komisja rewizyjna przez następne cztery lata działać będzie w składzie: Marcin Płaza -przewodniczący, Andrzej Lubera, Tomasz Gul.

Następnie głos zabrali obecni na zebraniu goście. Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec pogratulował ustępującemu Zarządowi sukcesów sportowych oraz pracy jaką wykonał na rzecz poprawy bazy sportowej Klubu. Nowemu Zarządowi życzył owocnej pracy i dalszych sukcesów. W podobnym tonie wypowiedział się drugi z przybyłych gości Józef Fryc- radny miejski. Pogratulował nowym władzom Klubu, życzył wytrwałości w pracy oraz zaznaczył, że w Kolbuszowej jest klimat dla sportu między innymi dlatego, że Rada Miejska nigdy nie stawia problemu czy wspierać finansowo kulturę fizyczną ale co najwyżej jakiej wysokości mogą być środki przeznaczone na dotacje.

Po krótkiej dyskusji Przewodniczący zebrania pan Marian Skowroński ogłosił zamknięcie Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego członków naszego Klubu.


Brak komentarzy

  1. Gość Gość

    10:02 AM27.02.2024

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Luty 2024
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL