• Juniorki/młodziczki

Juniorki: Turniej Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego ZPN, dziewcząt U-13,U-16.

autor: DW data dodania: 03.04.2011

Reprezentacja Podokręgu Rzeszów pierwsza w U-13 i druga w U-16.

W Kolbuszowej odbył się pierwszy turniej Okręgów i Podokręgów o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN dla dziewcząt w kategoriach U-13 i U-16. Niestety nie wszystkie okręgi wystawiły swoje reprezentacje. Wśród młodziczek zabrakło ekipy Stalowej Woli a w juniorkach młodszych Stalowej Woli oraz Krosna.

W kategorii U-13 (młodziczek) tryumfowała drużyna Rzeszowa pod wodzą Michała Franczyka w której wystąpiły kolbuszowianki.

Wyniki meczy: Krosno-Dębica 0:0, Dębica-Jarosław 0:0, Krosno-Rzeszów 0:2, Dębica-Rzeszów 0:0, Krosno-Jarosław 1:0, Jarosław-Rzeszów 0:3.

W kategorii U-16 zwyciężyła reprezentacja Podokręgu Dębica którą stanowiły głównie zawodniczki UKS Pustynia, LKS Pustków oraz UKS Szóstka Dębica. Drużyna Podokręgu Rzeszów prowadzona przez Monikę Nosal z naszymi zawodniczkami w składzie zajęła drugie miejsce.

Wyniki meczów: Dębica-Jarosław 3:1, Dębica-Rzeszów 1:0, Rzeszów-Jarosław 3:1.

Skład kadry POZPN Rzeszów U-13: Natalia Bajor, Aleksandra Mokrzycka, Karolina Bednarz, Gabriela Kojder, Małgorzata Nowak, Martyna Wójcik, Marta Olejarczyk, Natalia Micek, Aleksandra Olszowy, Natalia Puzio, Anna Szczygieł, Anna Czyżewska, Alicja Salach, Wiktoria Niedzielska, Magdalena Szklarz, Agnieszka Pikor, Aleksandra Piekarska, Edyta Wodczyc.

Najlepsza Snajperka: Marta Olejarczyk, POZPN Rzeszów – 3 bramki.

Najlepsza Zawodniczka: Edyta Wodczyc, POZPN Rzeszów.

Najlepsza bramkarka: Karolina Turowska, OZPN Krosno.

Skład kadry POZPN Rzeszów U-16: Ilona Łaszczyk- Izabela Rodzoń, Klaudia Korab, Justyna Gola, Kinga Kardyś, Magdalena Motylska, Monika Zielińska, Mariola Wróblewska, Kinga Lubach, Bajek Justyna, Joanna Nizioł, Katarzyna Cisek, Justyna Marciniec, Katarzyna Sondej, Barbara Bednarz, Natalia Sondej.

Najlepsza Snajperka: Klaudia Gil POZPN Dębica – 3 bramki.

Najlepsza Zawodniczka: Klaudia Korab, POZPN Rzeszów.

Najlepsza bramkarka: Klaudia Mądro, POZPN Dębica.

Puchary w imieniu Prezesa Podkarpackiego ZPN Kazimierza Grenia  wręczył wiceprezes Tadeusz Kulig oraz członkowie Wydziału Piłkarstwa Młodzieżowego Ryszard Łuc, Piotr Wałek a także  Dariusz Widelak, członek Wydziału Piłkarstwa Kobiecego Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zawody przygotowali: Janusz Szczupak-przewodniczacy WPM  oraz Henryk Rożek-trener koordynator Podkarpackiego ZPN. Prowadzenie zawodów: Dariusz Widelak.


Skomentowano 1 raz

 1. Jaro811

   9:56 pm 22.04.2011
  Ocena komentarza: 0

  Ďakujeme za Veľkonočné priania.
  http://www.scholainnatura.sk/tlacove-spravy/scholainnatura-vo-fotografiach/539/
  My Vám taktiež prajeme Veľa Božích Milosti.
  Stropkovké mušketierky

  • +
  • -

 1. Gość Gość

  9:04 AM15.04.2024

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« lip    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL