• Seniorki

II liga kobiet: wywalczony remis.

autor: DW data dodania: 11.09.2011

Sokół Kolbuszowa Dolna – Przyjaźń Piotrków Tr. 2:2 (1:2)

Bramki: Zawadzka (5′), Helik (15′) – Streb (40′), Motyka (85′  Karny)

Sokół: Bochenek (46′ Rodzoń) – Streb, Czyżewska, Wargacka (75′ Monika Zielińska), Janusz – Rodzoń (46′ Bochenek), Motyka, Krystel (80′ Kowalczyk), Korab – Wdowiak, Gil.

W rezerwie:  Lorenc, Maksym.

Sokółki stanęły do walki mocno osłabione. Kontuzji w szkole nabawiła się bramkarka Laura Luchowska, po ostatnim meczu nie wyleczyła urazu Agnieszka Pastuła. Brakowało także chorej Oli Sagan. Z drobnymi urazami grały Sabina Wargacka i Kasia Czyżewska. Wszystko to odbiło sie na początku spotkania kiedy to nasze zawodniczki nie potrafiły się odnaleźć w takim zestawieniu. Już w piątej minucie po faulu w okolicy 20 metra bezpośrednio na bramkę uderzyła Zawadzka pokonując Karo Bochenek. To ustawiło mecz na kilkanaście minut. I kiedy wydawało się że Sokółki powoli zaczynają panować na boisku sytuacja powtórzyła się. Następna bramka była niemal kopią poprzedniej, tym razem w piętnastej minucie meczu gola z wolnego zdobyła Helik. Od tego momentu przyjezdne nabrały odwagi a naszym piłkarkom było bardzo trudno ich powstrzymywać.  W tym okresie gry kolbuszowianki tylko kilkakrotnie przedarły sę pod bramkę Przyjaźni ale bez większego zagrożenia. Jedynie Klaudia Gil niewiele się pomyliła trafiając w słupek. Dopiero na około 5 minut przed przerwą sytuacje przeciwniczek skopiowała Asia Streb trafiając pod poprzeczkę z wolnego (odległość około 25 m).

Po przerwie mecz walki trwał nadal, ale to chyba przyjezdne były bliższe wywiezienia trzech punktów. Na bramce Sokoła pojawiła się wyższa Iza Rodzoń a w pomocy zagrała Karo Bochenek. Trener dokonał także zmiany ustawienia taktycznego i zagrał trzema napastniczkami. Niestety mimo stworzenia kilku ciekawych sytuacji Sokółki nie potrafiły strzelić bramki. Sporo ożywienia do gry wniosła Gabi Kowalczyk. Na pięć minut przed końcem meczu w polu karnym znalazła się Iwona Wdowiak jednak została zaatakowana i faulowana. Sędzia odgwizdał rzut karny. Jedenastkę na gola zamieniła najodważniejsza dzisiaj Patrycja Motyka.


Skomentowano 3 razy.

 1. Justyna

   5:17 pm 11.09.2011
  Ocena komentarza: 0

  taka mała uwaga : na obronie była Janusz a Maksym w rezerwie :)
  pozdro dla admina : )

  • +
  • -
 2. Ja

   7:58 am 12.09.2011
  Ocena komentarza: 0

  i 2:1 w pierwszej połowie dla Gości….

  • +
  • -

 1. Gość Gość

  5:02 PM24.02.2024

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Luty 2024
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL