II liga kobiet: remis na początek.
autor: DW data dodania: 28.08.2010
Sokół Kolbuszowa Dolna – Spartakus Daleszyce 1:1 (1:0)
Bramki: Wargacka (2`) – Prendota (68`)
Żółte kartki: Janik, Łodej.
Sokół: Adamska – Czyżewska, Pastuła, Streb, Sagan – Błyskal (77`Krystel), Motyka, Bochenek, Zielińska – Rodzoń, Wargacka (78`Luchowska).
Spartakus: M.Kowalik – Brzeszczyńska, Baran, Furmanczyk, Janik – Łodej (67`Zdanowska), K.Kowalik, Antecka (82`Nazary), Prendota – Słoń, Smelcarz.
Dodane zdjęcia !!!
Mecz z przewagą kolbuszowianek w pierwszej połowie oraz w pierwszym kwadransie drugiej części gry. Później do głosu doszły przyjezdne. Zaczęło się dobrze, bo już w drugiej minucie zamieszanie na 5 metrze wykorzystała kapitan Sokółek Sabina Wargacka i z bliskiej odległości pokonała Kowalik. Później mimo przewagi i stworzenia kilku dogodnych sytuacji kolbuszowianki nie zdołały zdobyć gola. Z czasem do głosu doszły Spartanki. Po błędzie, uważnie do tej pory grającej obrony, pewnym strzałem zza pola karnego Agata Prendota pokonała Adamską trafiając najpierw w słupek od którego piłka odbiła się i trafiła do siatki. Od tego momentu przyjezdne wyraźnie przeważały i mogły w końcówce podwyższyć wynik spotkania.
DW
.jpg)

udostępnione przez FSMM.PL
Brak komentarzy