• Seniorki

II liga kobiet: nareszcie zwycięstwo!

autor: DW data dodania: 01.10.2011

Sokół Kolbuszowa Dolna – Victoria Gaj 2:0 (0:0).

Sędziowały Katarzyna Grabowska (Stalowa Wola ) oraz Angelika Rakoczy (Dębica) i Anna Motyka (Przeworsk).

Bramki : Gil (57′), Pastuła (87′).

Sokół: Pastuła  – Rodzoń, Czyżewska (61′Kardyś, 80′Zielińska) , Streb, Kowalczyk, – Motyka, Bochenek, Krystel, Wdowiak, Korab (46′ Luchowska) -  Gil.

Victoria: Nowak (46′ Surowczyk) – Guzik, Walas, Ćwięczek, Grabowska, Kaim- Jasek, Łagowska, Piszczek, Szczepek – Bogula (46′ Kowalik).

Sokółki wreszcie przełamały passe meczów bez zwycięstwa. Po dobrej chociaż bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej części gry  nikt nie miał wątpliwości, że to Sokółki zasługują na trzy punkty. Nasze zawodniczki panowały w środku pola, przechwytywały zagrania przeciwniczek i wyprowadzały groźne akcje. Jednak zapomniały o skuteczności. Szczególnie Klaudia Gil nie mogła sobie poradzić z wykończeniem dobrych akcji. Można powiedzieć, że sytuacja z 65 minuty kiedy to po jej strzale piłka przeszła pod brzuchem Surowczyk i trafiła do siatki była najgorszą z tych które sobie stworzyła. Po zdobyciu bramki nasze piłkarki niepotrzebnie oddały środek boiska rywalkom i te coraz śmielej zapędzały się pod bramkę gospodyń. Kiedy wydawało się, że końcówka będzie bardzo dramatyczna sędzia podyktowała rzut wolny dla kolbuszowianek z około 25 metrów. Do piłki podeszła Agnieszka Pastuła i pewnym strzałem pokonała bramkarkę przyjezdnych.

Agnieszka Pastuła w pierwszej połowie broniła bramki Sokoła, po przerwie wzmocniła pomoc (w bramce zastąpiła ją powracająca po kontuzji Laura Luchowska) a następnie obronę po urazie Kasi Czyżewskiej. Debiut w drugiej lidze zaliczyła juniorka Kinga Kardyś. Kontuzji uległa także dobrze poczynająca sobie inna juniorka Klaudia Korab.


Skomentowano 1 raz

 1. nieznajoma

   3:42 pm 01.10.2011
  Ocena komentarza: 0

  wreszcie kurwa wygrana ale z takim trenerem i skladem daleko sie niue zajdezie

  • +
  • -

 1. Gość Gość

  11:02 AM27.02.2024

Obraz CAPTCHY
*

Info
Kalendarz
Luty 2024
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Nasz kanał na YT

Sokół TV | Ostatnie video

Program PIT

udostępnione przez FSMM.PL