Aktualności

Wyniki żeńskich drużyn w I i III lidze

I liga kobieta (grupa Południowa)

 

1. kolejka: Rekord Bielsko-Biała – Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0 (2:0)

Bramki: Mandla 25, Skolarz 43, Kaim 66, Marchewka 88

Rekord: Kuś – Skolarz, Polnik (60.Madeja), Chrząszcz, Chóras (68.Bułka), Klos (60.Bysko), Franaszek, Mandla (75.Marchewka), Nowacka, Kubica, Kaim

Trener: Marcin Trzebuniak

Sokół: Koman – Paterak, Kaznecka, Olejarczyk, Mokrzycka, Jastrząb (80.Gwarzoł), Motyka, Wdowiak, Dudziak (85.Rodzoń), Kot, Bochenek

Trener: Ryszard Mokrzycki

Tak spisywali się piłkarze Sokoła w rundzie jesiennej 4 ligi i B klasy.

IV liga podkarpacka

1. kolejka: Sokół Kolbuszowa Dolna – Korona Rzeszów 3:3 (1:0) /stadion przy ul. Wolskiej

Bramki: Gorzelany 15, Kołacz 61-karny  – Sarzyński 52 i 76, Bober 63, Ferenc 67-samobójcza,

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław)

Żółte kartki: Gorzelany, Kołacz – Przybyło, Bober

Widzów: 300

 

Sokół KD: Król – P.Karkut, B.Karkut, Parys, Sałasiński (78.Brudek), Orzech (75.Wróbel), Kołacz, Gorzelany (70.Kużdżał), Maziarz (52.Dziedzic), Krawczyk (62.Prokop), Adranowicz

Trener: Rafał Leśniowski

Korona: Szczepański – Ryżak, Ferenc, Gwóźdź, Kuca – Delekta (60.Przybyło), Bober, Bigus (80.Buszta), Sarzyński (75.Kozicki), Karwacki (62.Pruchnik), Mołdoch (83.Smalarz)

Trener: Zdzisław Napieracz

Młodziczki: Mistrzynie Podkarpacia, nasze piłkarki zagrały w makroregionie.

Młodziczki zagrały w Kielcach o awans do półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek U-13
25 kwietnia w Kielcach rozegrany został turniej strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek U-13  w piłce nożnej. Prawo startu mieli mistrzowie i wicemistrzowie czterech województw:małopolskiego-MTS Piast Skawina, podkarpackiego-MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, lubelskiego-KU AZS PWSZ Biała Podlaska i świętokrzyskiego-KSP Kielce gospodarz turnieju.Grano systemem ,,każdy z każdym” 2×15 minut ze spalonym,bramki2x5 ustawione na 16 oraz po 9 zawodniczek na boisku.Do turnieju półfinałowego klubowych mistrzostw Polski awans uzyskały dwie najlepsze drużyny z turnieju.
W pierwszym meczu turnieju KSP Kielce uległ faworyzowanej drużynie AZS PWSZ Biała Podlaska 0:1.
Nasze dziewczęta w pierwszym swoim spotkaniu powalczyły z mistrzem Małopolski i faworytem turnieju Piastem Skawina ulegając jednak 2:4 po bramkach Sandry Cichockiej i Aleksandry Pleban.
W trzecim meczu turnieju Piast pokonał KSP Kielce 2:0.
Do meczu z AZS-em nasze dziewczęta przystąpiły mocno skoncentrowane, ale tuż przed przerwą straciły bramkę i po przerwie zmuszone były do ataku,jednak szybko straciły drugą bramkę i było po meczu,który ostatecznie zakończył się porażką Sokółek 0:4.
Po tym meczu naszym młodziczkom pozostała walka o III miejsce w turnieju i cel ten został osiągnięty.Po bramce Aleksandry Pleban Sokółki pokonały gospodynie KSP Kielce 1:0 i sklasyfikowane zostały na 17 miejscu w Polsce w kategorii U-13 co jest sporym sukcesem młodych piłkarek Sokoła.
W meczu o I miejsce AZS PWSZ Biała Podlaska pokonał Piasta Skawina 3:0.
Tabela końcowa turnieju:
1.KU AZS PWSZ Biała Podlaska     3  9  8-0
2.MTS Piast Skawina                       3  6  6-5
3.MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 3  3  3-8
4.KSP Kielce                                      3  0  0-4
Sokółki grały w następującym składzie:Zuzanna Drzał-Zuzanna Wygoda,Anna Puzio,Izabela Czachor,Martyna Gielarowska, Martyna Kukla,Aleksandra Czajkowska,Oliwia Ataman,Sandra Sito,Julia Serafin Sandra Cichocka i Aleksandra Pleban.Trener-Michał Franczyk.

UWAGA: Trwa nabór nowych dziewcząt z rocznika 2008 i młodsze do drużyny orliczek pod nr tel:519 583 831.Trener-Michał Franczyk.

młodziczki 2018

Jeżeli szukasz dedykowanego oprogramowania dla swojej firmy, sprawdź tutaj.
  • Seniorki

1 liga kobiet: Sokółki na obozie w Cmolasie.

*autor: DW *data dodania: 30.01.2018*komentarzy: brak

Przygotowania rozpoczęte.

Nasze pierwszoligowe piłkarki rozpoczęły w poniedziałek tygodniowy obóz kondycyjny na obiektach GOSiR w Cmolasie.

Podczas przygotowań do rundy rewanżowej Sokółki rozegrają mecze kontrolne na trawie z ekipami Mitech Żywiec, Sparta Daleszyce, Czwórka Radom, Tarnovia Tarnów oraz Wanda Kraków.  W planach są także turnieje Halowe (Resovia Winter Cup – niedziela 4 luty 2018), oraz Mistrzostwa Podkarpacia w futsalu kobiet (występ niepewny z powodu kolizji terminów z turniejem w Tarnowie (10-11.02.2018).


  • Seniorzy

5 liga: Sokół rozpoczął gry kontrolne w meczem w Trzebownisku.

*autor: DW *data dodania: 30.01.2018*komentarzy: brak

Strug Tyczyn vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2 (1:0)

Bramki dla Sokoła: Patryk Buda, Krystian Bik

Skład Sokoła: Król (46′Paterak) – P.Karkut, B.Karkut, Ł.Gorzelany (46′ Bik Krystian rocznik 2002), A.Skowron (46 P.Buda), K.Gorzelany, Brudek (75′ Przemysław Kopacz – junior rocznik 1999), Maziarz (Max Wróbel -rocznik 2000 ), Dziedzic, Adranowicz, Marcin Chmielowiec (rocznik 1998 )

Nieobecni: J.Mokrzycki, M.Prokop, Ł.Korab, K.Kołacz, T.Chmielowiec, A.Orzech.

Następne sparing.

Stadion Resovii Rzeszów – poniedziałek, 5.02.2018, godzina 18:00 z SOKOŁOWIANKĄ Sokołów Młp.

Stadion w Dębicy EUROBOISKO – sobota, 10.02 2018, godz 14,30 z Wisłoką Dębica

Stadion RADO w Woli Chorzelowskiej – sobota, 17.02 .2018, godz.13:00 z Wisłokiem Wiśniowa.

Krótka relacja na stronie Strugu Tyczyn, linku poniżej.

 https://strugtyczyn.futbolowo.pl/news/article/sparing-nr-1-strug-tyczyn-1-2-sokol-kolbuszowa-dolna


  • Juniorki/młodziczki

Młodziczki: halowy turniej w Dębicy zainaugurował nową rundę drużyny młodziczek.

*autor: DW *data dodania: 22.01.2018*komentarzy: brak

Sokółki wygrały turniej towarzyski.
Festiwal strzelecki Oli Pleban – 15 bramek, Anna Puzio -2,  Martyna Kukla -2
Sokółki przetrzebione chorobami grały w następującym składzie:
Zuzanna Drzał-Oliwia Ataman,Aleksandra Czajkowska,Sandra Sito,Anna Puzio,Martyna Kukla i Aleksandra Pleban.
Trener-Michał Franczyk.
 W sobotę 20 stycznia w Dębicy rozegrany został towarzyski turniej młodziczek zorganizowany przez Dziecięcą Akademię Piłkarską. Udział wzięły trzy drużyny: MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, Akademia Piłkarska Jasło i i DAP  Dębica. Grano systemem ,,każdy z każdym” mecz i rewanż, czas gry -20 minut. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze i wygrała wszystkie mecze nie tracąc żadnej bramki.
Wyniki:
Sokół-AP Jasło 7:0 i 4:0
Sokół-DAP Dębica 5:0 i 3:0
DAP Dębica-AP Jasło 1:1 i 3:1

  • Juniorki/młodziczki

Makroregionalna Liga Juniorek Młodszych: juniorki młodsze poznały rywalki i terminarz

*autor: DW *data dodania: 11.01.2018*komentarzy: brak

MPJ U-16 Sezon 2017/2018 (MLJM)

Sokółki zagrają w grupie D. Zespoły rozegrają każdy z każdym (jeden mecz). Sokółki zagrają trzy mecze na własnym boisku a cztery spotkania będą wyjazdowe. Rywalkami naszych piłkarek będą ekipy KS Kielce, Staszówka Jelna, Unia Lublin, Bronowianka Kraków, Łysica Bodzętyn, Resovia Rzeszów oraz Granit Bychawa. Pierwszy mecz Sokółki rozegrają na wyjeździe 13 marca w Jelnej a ostatni 5/6 maja na własnym boisku z Kielcami.

We wszystkich czterech grupach w sumie weźmie udział 32 zespoły, do dalszych rozgrywek pucharowych awansują po dwa zespoły z każdej grupy. Kolejne etapy to ćwierćfinał (maj), półfinał i finał (czerwiec), rozgrywane systemem pucharowym.

Terminarz MLJM 17-18 gr.D_Page_1


  • Seniorzy

Mecz Noworoczny: graliśmy tradycyjnie 1 stycznia.

*autor: DW *data dodania: 07.01.2018*komentarzy: brak

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna vs Gmina Kolbuszowa 4:4 (k.3:4)

Mecz Noworoczny odbył się tradycyjnie 1 stycznia 2018 roku na stadionie przy ulicy Wolskiej. Sokół zremisował z drużyną występującą pod mianem Gmina Kolbuszowa 4:4 ale przegrał w rzutach karnych.
Pierwszego gola w 2018 roku zdobył Tomasz Chmielowiec.

Skład Sokół KD: Norbert Król – Piotr Karkut, Andrzej Skowron, Maksymilian Wróbel, Zygmunt Sokołowski, Tomasz Warzocha, Marcin Chmielowiec, Albert Orzech,
Wojciech Brudek, Brain Dziedzic, Tomasz Chmielowiec, Przemysław Kopacz, Wiktor Król, Wojciech Sajdak.
Skład Gmina Kolbuszowa: Kamil Czachor – Szalony junior, Michał Mazurek, Waldemar Mazurek,Stanisław Pastuła, Wojciech Szydło, Robert Szalony,
Gzegorz Romaniuk, Łukasz Kosiorowski, Marcin Hopek, Mateusz Kozioł, Stansław Pruś, Michał Franczyk, Bogusław Cieśla, Łukasz Cetnarski.

Pucvhary ufundowali i wręczyli uczestnikom noworocznej rywalizacji poseł na Sejm RP,  Zbigniew Chmielowiec oraz burmistrz Kolbuszowej, Jan Zuba.