autor: DW data dodania: 01.05.2017

Gol Częstochowa vs. MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2

Bramki dla Sokoła: Wdowiak, Nazarko

Skład Sokoła: Koman-Kaznecka, Olejarczyk, Bochenek, Paterak, Mokrzycka, Motyka (65′ Dudziak), Wdowiak, Nazarko , Korab, Kot (85′ Baltazar)

Sokółki bardzo mocno zaczęły mecz z Golem, gdyż po upływie 2 minut od rozpoczęcia spotkania prowadziły już 0:1. Autorką pierwszego gola była Iwona Wdowiak, która po zagraniu piłki z rzutu rożnego wykończyła akcję umieszczając piłkę w siatce przeciwniczek. Na drugą bramkę Sokół czekał do 28 minuty, gdzie po zagraniu przez Olę Mokrzycką prostopadłej piłki na chorągiewkę  do piłki doszła Gosia Kot, której dorzut wykorzystała skutecznie Agata Nazarko. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie i nasz zespół wygrywał 0:2

Druga część spotkania należała do miejscowych, które przejęły inicjatywę, skutecznie utrzymując się przy piłce i stwarzając groźne sytuacje pod naszą bramką. Częstochowianki około 60 minuty meczu wywalczyły rzut wolny przed naszym polem karnym, który skutecznie zamieniły na bramkę pięknym strzałem w okienko, ustalając wynik 1:2. W końcówce spotkania Sokółki jeszcze próbowały szarpnąć grą, jednak po mimo kilku dobrych akcji zabrakło skuteczności. Wynik spotkania nie uległ już zmianie i to zespół z nad Nilu mógł cieszyć się z 3 punktów.

18238897_1354331167946655_8333536241322887150_o            18156529_1627381980609788_2596135855188071733_o