1 liga kobiet: falstart Sokółek nad Nilem.

autor: DW data dodania: 27.08.2017

GRUPA EXPERT Sokół Kolbuszowa Dolna vs Praga Warszawa 0:3 (0:1)

Skład Sokółek: Koman – Bochenek, Sudoł, Olejarczyk, Kaznecka – Mokrzycka, Wdowiak, Motyka,  Kitrys (85′ Kazimierczak), Dudziak – Nazarko (Kot 70′)

Trener: Ryszard Mokrzycki

Sokółki bardzo źle zaczęły i już po pierwszych kilku minutach przegrywały 0:1. Z braku koncentracji naszej obrony i braku asekuracji interweniującej Koman skwapliwie skorzystały przyjezdne i skierowały piłkę do pustej bramki. Później nasze piłkarki odzyskały piłkę i bardzo długo to one kreowały sytuację na boisku. Kilka stworzonych akcji mogło sie podobać, niestety zabrakło zdecydowania i skuteczności pod bramką warszawianek.

Druga połowa zaczęła się nieco lepiej jednak, około 65 minuty przyszło zabójcze uderzenie prażanek. Dwie utracone bramki w przeciągu dwóch minut podłamały nasze zawodniczki, które do końca meczu nie znalazły już sposobu na strzelenie chociażby honorowej bramki.